Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok áprilisban...

Trickentrack kérdése:

13 éves vagyok áprilisban töltöm be a 14et . Április előtt ki tudom váltani már az ifjúsági horgász engedélyt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ne váltsd ki !!!

még a szülinapod előtt váltsd ki a gyerek engedélyt, az sokkal olcsóbb,csak pár ezer forint, az ifjúsági pedig több mint 10ezer ft. Ja és azt hozzá teszem ha a gyereket váltod ki az ugyanúgy dec 31. érvényes.

2014. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy értem hogy ha megvan a vizsga de még nem töltöttem be a 14-et attól ki tudom váltani?
2014. márc. 2. 09:45
 3/5 anonim válasza:

Kitudod váltani. Ha az adott évben töltöd a 14-et vagy a 18-at akkor választhatsz, hogy melyiket váltod (gyerek, ifi, felnőtt).

Szerintem azért jobb az ifi, mint a gyerek, mert az ifivel lehet egyedül is horgászni, de te tudod, hogy fogsz-e egyedül menni avagy csak felnőttel.

Illetve már nem sok helyen létezik külön ifi. Nagyobb folyókon(Bodrog, Tisza) már csak felnőtt és gyerek van. Az ifivel csak az egyesületeknél találkozhatsz, illetve az egyesület vizein.

2014. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a Dunán horgászok és azért kéne ifi mert azzal több horgászmódszert használhatók nem csak úszósat.
2014. márc. 3. 14:25
 5/5 anonim válasza:

Bármilyen módszert használhatsz, a lényeg az hogy egy készséget, és az első válaszolónak, az ifi nem több 10ezer Ft....


Es azert is jobb az ifi mert ket bottal 3-3 horoggal 1m2 csalihal hálóval mehetsz, ha akarsz

2015. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!