Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények a társastáncról?...

Vélemények a társastáncról? 15 évesen még lehet belőlem versenyző? Mindenképpem suli után szeretnék menni tudtok jó helyeket?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokat a társasncról. Milyenek a táncórák? Meséljetek róla.
2014. febr. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Még lehetsz versenytáncos bőven ha van tehetséged és ha találsz egy jó partnert. 2 emberen múlik a dolog ezért ez a legfontosabb rész.
2014. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VivCatGirl válasza:

Sok jó hely van, ahol kiváló tanárok tanítanak, de azt javaslom nézz körül a környéken, ahol laksz, mert egyre többféle tánciskola nyílik, új táncstílusokkal, válaszd ki, amelyik érdekel, menj el egy-egy táncórát megnézni.

A társastánc hasznos és egészséges, jót tesz a testtartásnak, és a jó tanárok némi illemet is tanítanak a diákjaiknak, ami nagyon érdekes tud lenni:)

Én tizenhat voltam, amikor társastáncolni kezdtem, és egy-két év kemény munkával, kitartással, precíz gyakorlással simán lehetsz kiváló táncos, legfeljebb nem "A" kategóriás.

2014. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!