Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet abból problémám, hogy...

Lehet abból problémám, hogy nyertes tippmix szelvényeket adok el?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 01:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó

Miért is? ő írt rám hogy latja hogy tippmixelek, es megvenne tolem ezeket a szelvenyeket penzert..

2014. febr. 1. 22:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolso elotti. Ezek mar kifizetett szelvenyek,rajta van a pecset meg minden..
2014. febr. 1. 22:51
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez a "kultúrember nem szemet, a többieknek meg tilos" kategória.

NEKEM AZÉRT NEM lehet ezt csinálni, mert mást tévedésbe ejteni ill. abban hagyni csalás, Btk. 318.§, büntetése 2 évig terjedő szabadságvesztés, ld.:

[link]


Mondom, megveszem, írd meg az adataidat, találkozzunk, felveszem az elhangzottakat, hozzácsatolom az itteni fórumodat, és beadom a bíróságon.

Oki?

2014. febr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jav.: nem szemetel.
2014. febr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, az egészet kijavítom, nem figyeltem jól.

szóval:


Ez a "kultúrember nem szemetel, a többieknek meg tilos" kategória.

NEKED AZÉRT NEM lehet ezt csinálni, mert mást tévedésbe ejteni ill. abban hagyni csalás, Btk. 318.§, büntetése 2 évig terjedő szabadságvesztés, ld.:

[link]


Mondom, megveszem, írd meg az adataidat, találkozzunk, felveszem az elhangzottakat, hozzácsatolom az itteni fórumodat, és beadom a bíróságon.

Oki?

2014. febr. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mindegy. Szerintem nagyon fére értjük egymást. Ő tisztaban van vele hogy ilyen szelvenyeket vesz tőlem, amit en mar kivaltottam egyszer, es rajta van a kifizetett pecset.

O azert akar ilyen szelvenyeket venni, mert ő ugye nem mindent vall be.. És..

2014. febr. 2. 12:13
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
De hogy ma a napoli meg az ajax sőt még a liverpool se jött az undorító.
2014. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!