Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok táncolni?

Miért nem tudok táncolni?

Figyelt kérdés
Az osztállyal cha-cha-cha-t adunk elő, és nem megy a tánc. Lány létemre olyan "reumás farmer" mozgásom van,ami teljesen férfias. Van ritmusérzékem, zongorázom és elég jól festek, ezek után miért nem megy a tánc? Valaki segítsen!!

2014. jan. 30. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hasonló "adottságaim" vannak, művészi beállítottságú vagyok, de ezek a mozgásformák nem mennek, egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni a mozdulatokat :/ emlékszem mikor zumbázni mentünk a kollégákkal... hát ne tudd meg mit produkáltam :D :D

21/L

2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mit csináljak vele? Meglehet ezt tanulni? Muszáj táncolnom, de maximalista vagyok és sztem nem éri meg olyan dolgot csinálni,amiben nem vagy jó, mert akkor nem is élvezed. Kiléphetek a "reumás farmer" ördögi köréből,vagy felejtsem el az egész tánc dolgot? Tetszik a tánc,és olyan, mintha nekem lenne hozzá tehetségem, csak valaki kikapcsolta :D
2014. jan. 30. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
anno mikor én az osztállyal "táncoltam" és láttam, h nem megy :D nos akkor megkértem az egyik lányt, aki jól tudta a mozdulatokat, h gyakoroljon velem, és le is videóztam őt, majd otthon a videó segítségével nagy nehezen megtanultam. Tehát nem lehetetlen, csak akarni kell !
2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!