Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biciklitároló. Biztonságos?...

Biciklitároló. Biztonságos? Ti nem féltek, hogy ellopják a cangátokat?

Figyelt kérdés
Főleg azokra gondolok, akik reggel vidékről járnak be egy nagyvárosba busszal, biciklijük a buszmegállóhoz közel egy tárolóban van, azzal mennek suliba vagy dolgozni, este meg, amikor mennek haza újra kikötik a tárolónál és busszal hazautaznak. Szóval minden éjszaka ott van a bicaj őrizet nélkül. Pécsen Árkád előtt látok csomó ilyet. De én nem merem megcsinálni, mert félek ellopják. Szerintetek?...
2009. dec. 5. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel, Pestről költöztem ide falura, és csak nézek, hogy itt megmaradnak a biciklik egy szimpla 300 Ft-os lakattal, míg Pesten egy U-lakattal sem nagyon hagytam volna ott a bringát nyilvános helyen 5 percnél tovább. Csak paranoia.

Ha nagyon félted, vegyél egy drága U-lakatot, és nyitott, forgalmas helyen hagyd ott a bringát.

2009. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb városokban nem merném megcsinálni, pl. Pesten.

De nálunk Tatabányán vagy Debrecenben igen :)

2009. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Pécsen?
2009. dec. 5. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Jártam már ott is, nem voltak negatív élményeim. De ezt sose lehet tudni, hogy éppen ki téved arra...

De ha már lerakod, akkor forgalmas helyen legyen, ahol szem előtt. Ott csak nem kezdi el valaki szétfűrészelni a láncot :D

2009. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!