Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz android alkalmazás?

Futáshoz android alkalmazás?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazást keresek, amit futópadon tudok alkalmazni. Pl. Beállítom az adataimat, sebességet és kiszámolja a kalóriákat, megtett utat, tárolja az infokat... találtam appokat, de csak gps-est, szabadtéri t.
2014. jan. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te allitasz be mindent, akkor az egy kalkulator, nem egy futo alkalmazas. Legalabb egy pulzusmero ov kellene, ha ertelmesen akarnal kaloriat szamolni. Futopadon egyebkent un. footpod-okat hasznalnak, cipore teheto "lepeszszamlalo". Ha van egy ant+ adaptered a telohoz, akkor kell hozza egy footpod meg egy pulzusmero ov. De ez nem olcso mulatsag.
2014. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a legjobb, de a Nike Running app-nak van futópadra való része is.
2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt néztem, de amint elindítottam a programot, csak az időt számolta, km/h-t nem láttam, hogy be tudtam volna állítani :( vagy lehet, csak bénáztam?
2014. jan. 23. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a telónak ki kéne számolnia a dolgokat, de tapasztalatom nincs, nem futottam még futópadon.
2014. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!