Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni boxolni,...

Szeretnék elkezdeni boxolni, Budapest területén milyen klubokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan klubot keresek, ahol az edzők rendesek, komolyan veszik a dolgukat, jól felkészítenek minket. Lehetőleg nagyon minimális cigány legyen. Ismertek ilyeneket?

2014. jan. 19. 16:24
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

Bocs hogy a rasszista megjegyzéseddel kezdem, de a boksz alapvetően a szegények sportja, így a cigányok(-feketék) felülreprezentáltak, ezért ha bánt téged valakinek a bőrszíne, akkor válassz más sportot, pl. golfozás, teniszezés... Alapvetően az edzőn múlik, hogy kiket enged be a klubjába, és hogy ott mennyire engedi az állatkodást.


Nálunk pl. semennyire. Tök normális mindenki, nincs hetvenkedés, kezdők verése, durvulás stb. És az edző mindenkivel rendesen foglalkozik, az 50 éves hobbistával is, neki ez szakmai büszkesége.


XIII. kerület ha ez jó neked.

2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kispesten van az ESO fitnes-boxterem. Elég profik (cigányok vannak, de ahogy az előbb is írták, ebben a sportban rengeteg színesbőrű van). Jártam oda kondizni, de abszolút semmi baj nem volt a cigókkal (meg a fele itt lakik a telepen, aztán látásból ismerem is őket)
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én is azt ajánlom,amit a kettes.De én cigányokat nem nagyon láttam a mi edzésünkön.:) Aki meg mégis van,az is normális.
2014. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!