Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitol masabb a Krav Maga...

Mitol masabb a Krav Maga Bukan mint a sima?

Figyelt kérdés
kulfoldi vagyok itt egesz jok az edzesek,de nemtudom,hogy mitol masabb..
2014. jan. 15. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Szia most lattam meg a kerdesed,de gondoltam valaszolok mivel en a Bukan iskolaban tanulok(krav maga,erdelybol irom a valaszt ide jarok)

Imi-nek a krav maga kitalolajanak az elso ket tanitvanya ket kulon iskolat nyitot az egyik yaron volt o nyitottameg a bukan iskolat miutan Imi elhunyt,de elotte meg megkapta a kilencedik dant(fokozatot)a masik pedig nyitotta meg az osszes tobbi intezmenyt,de elotte meg meghamisitottak a diplomkat amiket meg imi irt,hogy ok peldaul ilyen 10,11 danosak legyenek.

De,hogy a kerdesedre is valaszoljak a bukan iskolaban kimonoban edzunk es ovekkel jeloljuk a szintet mig a masikban rendes torna cuccban edzunk es ilyen vall felvarokkal jelolik az adott fokozatott.

a bukanba tanitanak utni is (rendesen) mig a masikban csak sima lehuzas az egesz,mert ott nem utnek meg es youtube-os krav maga fogasokat latod ami megjatszott es a valosagba ugy tokon se tudsz rugni valakit ahogy ott,mert a combok egyszeruen nem engedik azt,hogy elerd a masik golyoit.Ezt az egesz storyt azzal tudom igazolni,hogy egy amerikai faszi azt mondta az egyik edzonek,hogy fizzes 1000 eurot es kap egy het alatt feket ovet es a 11-edik dant az tokmindegy,hogy most kezded-e vagy sem ennyiert mar megkapod ami szepenszolva is egy nagy atveres egy het alatt nem tanulsz meg semmit ezt ugy mondom mint a bukan iskola tanuloja.kosz,hogy elovastad ezt a kisregenyt.

2018. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!