Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debreceni Delta Fitnessről...

Diego93 kérdése:

Debreceni Delta Fitnessről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a felszereltsége, sokan - kevesen vannak átlagosan ott ? Van zárható szekrényük ahova értékeket lehet rakni ? :)

2014. jan. 6. 19:03
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Tudom hogy régi a kérdés de hátha érdekel még valakit!

Én az ára miatt kezdtem el járni, debrecenben (tapasztalataim szerint) ez a legolcsóbb terem(5k havonta).

A terem maga nem túl nagy, kicsit zsúfolt de a felszereltsége szerintem teljesen megfelelő, az egyetelen baj igen azzal van ha sokan vannak. Ez ugye januárban és nyáron jelent a legtöbb embert. Napszakokban pedig délután olyan 3-5 ig vannak a legtöbben én úgy tapasztaltam. De van amikor bemész egy szerdán háromkor és vannak összesen hatan, következő héten meg huszan szóval ezt sem lehet garantálni.

Mikor jegyet vagy bérletet veszel a pultnál kapsz kulcsot az öltözőben a szekrényedhez és elmenetelkor azt kell leadni hogy visszakapd a bérleted :)

És hatalmas plusz hogy tényleg midnenki nagyon kedves és segítőkész! :)

2016. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!