Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen pulzusmérőt ajánlotok?...

Ppetra99 kérdése:

Milyen pulzusmérőt ajánlotok? Decathlonban érdekelne. A pulzusmérő méri a lefutott távolságot és a km/h-t is?

Figyelt kérdés
futás,óra
2013. dec. 30. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én alapvetően megvagyok elégedve a Decathlonos dolgokkal, de az ott vásárolt pulzusmérőmmel pont nem. A saját márkás Geonaute/Kalenji (ez a kettő lényegében ugyan az) onrhythm órát vettem és használtam rövid egy hónapig.. A kijelzője tönkrement. De ha azt vesszük, hogy ez lehet, hogy csak egyedi hiba volt nálam, akkor sem feltétlenül ajánlanám, mert nagyon pontatlan. Már elsőre is feltűnt, hogy nagyon sokat mér. Kipróbáltam egy barátom minőségi pulzusmérőjével is és úgy látszott, hogy átlagban akár +15-20 szívdobbanást is téved percenként. Szóval egyrészt (szerintem) megbízhatatlan és e mellé még nagyon pontatlan is.


Tudom, hogy egy picit drágább, de én inkább a Sigma és Polar cégek termékei között nézelődnék. (Egypárat egyébként a Decathlonban is árulnak ezek közül) Ezeknek a legolcsóbb órái is ezerszer jobbak és pontosabbak a Geonaute óráknál. Az olcsóbb kategóriában a Sigma PC sorozat órái, míg picit drágábban a Polar RS300-as széria órái tökéletesen megfelelnének az igényeidnek.

2013. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!