Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Híres, ismert emberek akik...

Híres, ismert emberek akik capoeiráznak?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ilyeneket mondani.

Esetleg valami anyagot linkelni róluk?

Tudom, hogy a Ricky Martin capoeirázik és találtam is videót róla. Az egyik clipjében is van. Melyik az?

Azt olvastam,hogy a Wesley Snipes is űzi,ráadásul elég jól.

Róla hol találok videót,olvasnivalót,cikket? Mert eddig sehol.

Kikről lehet tudni még,hogy capoeiráznak? Melyik csoportnál,mikor kezdték stb.



2013. dec. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lateef Crowder így névről nem biztos hogy ismerős de sok filmben szerepelt mint capoeirás faszagyerek pl tekken, sárkánybosszúja, vitathatatlan 3
2013. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Riói gettókban találnál capoeirásokat. Akin sebhelyek vannak, de él az már túlélt harcokat.


De híres? Már nem is azért, de alvilági harcművészetek képviselői.. gyakran híresek?


A capoeira nem olyan mint a 'nemes' kungfu stílusok, ahol Shaolinban ott van a főapát és mondjuk a fél világ ismeri.. vagy a vezető edzőket, mestereket ismerik sokan.

Capoeirát inkább kisebb iskolákban, csoportokban tanítanak. Olyan nagyon ismert emberek szerintem nem értenek capoeirához, imitálni lehet hogy tudják pl. színészek, de hát az nem capoeira.

2014. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na én pont azokra az imitálókra gondolok !

Honnan értesz annyira a capoeirához,hogy mindezt így tudod?

Műveled?

2014. márc. 29. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Á, én nem vagyok komáromi, máshol meg nem tanulnék capoeira imitálást.


De egyik harcművész kollegám egyrészt volt kint Rióban és látta a capoeirát, másrészt bunyózott az igazi magyar capoeirásokkal (komáromi csapat) és ütötték ki (azaz rúgták) szépen.


Hát nélküle én sem tudnám hogy létezik hogyan hogy brutális csontrepesztő harci capoeira.

2014. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vincent Cassel :) Francia színész, szerintem eléggé ismert. (legalábbis én imádom!)

A wiki-n olvastam, azt sajnos nem tudom, hol kezdte, de ha alaposan utánaolvasol, biztos rábukkansz valahol :)


http://www.youtube.com/watch?v=5CGOG2zabww

http://www.youtube.com/watch?v=K_yu0JQ5aBk

2014. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!