Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg táncolni?

Hogyan tanuljak meg táncolni?

Figyelt kérdés
Az lenne 1 a kérdésem hogy hogyan tanuljak meg táncolni INGYEN ? Mivel neten sehol nem találok olyan oldalt ahol ingyen tanítanak és semmiért nem kell fizetnem ! És az nekem nem jó hogy a zenére mozogjak mert egyszerűen nincs stílusom/rendes mozgásom ! Tudnátok segíteni ?

2013. dec. 9. 15:28
 1/4 anonim válasza:

szia en 8 eve tancolok ...ezek az evek alatt megtanultam hogy a tanc az bellulrol jon ahogy a zene is ha ateled a zenet akkor megy a tanc is.Jo ezt ugyertve alapszinten,de ha meg akarsz tanulni profi szinten tancolni tudnek mondnani oldalakat csak mond meg hogy milyen mufaj erdekelne,tehat hip-hop, arambi modern balett stb?

14L

2013. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm hogy segítesz ! Nagyon jól jön ! Mert mindig irigyeltem az embereket hogy tudnak táncolni én meg nem ! Hát a Disco tánc és a Hip-Hop (hip-háp nem tudom h jól írtam-e sry) érdekelne !
2013. dec. 9. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és a Salsa is érdekelne ! :) előre is köszi ! :) :) 12/F
2013. dec. 9. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ingyen nem fog menni. Kivétel, ha egy ismerősöd megtanít.
2013. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!