Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eltoló zászlót milyen gyorsan...

Eltoló zászlót milyen gyorsan tudom megtanulni?

Figyelt kérdés

Okt. 23.-án fogadtam az egyik haverommal (9.-esek vagyunk,és nem futok olyan rosszul, kb 10-20. lettem), hogy jövő olyankorra kitartom az eltoló zászlót, és elsőnek futom le a 23.-i futóversenyt.(Mert ugye csak egyszer fiatal az ember:D)

Van mögöttem kb fél év edzésmúlt, de zászlóval nem is próbálkoztam, eddig.

A Fegyencedzés 2-ből (megvan) tudom,hogy hogy is kellene.


A kérdés szóval, hogy 1 év alatt sikerülne eljutni az eltoló zászlóig, és mondjuk 5-10 mp-ig kitartani?

(Meg lefutni a futást elsőre)


Ezért mostanában eljárok futni, és nagyjából 3x akkora távot tudok lefutni.Az idei futás alkalmával a végét alig bírtam(valószínűleg a sprint miatt) pedig pl. a 12-perces futás sem volt túl nehéz(igaz idén majd meg haltam de itt új suliban is a második lettem,csak 100m-en múlott,hogy első legyek)

De félévi 12-percen szerintem mindenkit verek.

Gondolom 1 év(na jó 10 hónap) alatt azért rá lehet készülni, meg aki idén első lett, az sem hiszem, hogy szabadidejét futással/edzéssel tölti.

Szóval a futás szerintem meglesz,de a zászló nem tudom meddig fog tartani, de el is kezdem, még most.(Ugye az átfogóval)


És bocsánat hogy ilyen sokat írtam.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. dec. 3. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
1 év alatt simán meglehet ha komolyan edzel rá. Fontos hogy erősítsd a törzs izmaidat.
2013. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, azért kezdem az elejéről.
2013. dec. 3. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
érdemes elolvasni: [link]
2013. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!