Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akiknek...

Azok a férfiak, akiknek könnyen ínhüvelygyulladása van a megerőltetéstől, milyen sportokat űzhetnek? (Testépítés áll a legközelebb)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, az izmaimat szeretném fejleszteni, de így semmi súlyzó, kattlebell nem ajánlatos, mert ugyanúgy visszajön az ínhüvelygyulladás.

Tudnátok tanácsot és példát adni, aki tudna segíteni?

Előre is köszönöm


2013. dec. 2. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
célzottan érdemes megerősíteni az adott területet gyenge de fokozatos terheléssel,el kell kerülni a túledzést és biztosítani az ízületek jó kenését tápkieggel.
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az első mondott, plusz amennyire én tudom az úszást szokták még ajánlani, mert nem terheli az izületeket.
2013. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hol szokott ínhüvelygulladásod lenni? Csak a kezedben , csuklódon vagy a lábadban is?
2014. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!