Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nehéz a testnevelés érettségi?

Nehéz a testnevelés érettségi?

Figyelt kérdés
2011-ben fogok nyáron, mert úgy gondoltam inkább sokat gürcölök és nem tanulom meg az infóból a 200oldalas tételeket amiból kérdeznek kb 10oldalt, szeretek futni focizni kosarazni, "gyúrni" ha most elkezdek futni és mellé gyakorlom kicsit a sportokat sikerülhet e a középszintű? és miket kérdeznek elméletből? emelt sokkal nehezebb?
2009. nov. 20. 19:39
 1/7 anonim válasza:
44%
Testevelés nehéz, nem csak gyakorlat van hanem elmélet is.. nagyon ritkán választják ezt érettségi tantárgynak, inkább a biológiát..
2009. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécsre járok sportiskolába. Nem tudok véleményeket hogy kinek milyen tapasztalatai vannak mert én nem tesi tagozatos vagyok. De a tesisek tesi órája elég húzós, tök más dolgokat kell csinálniuk mint nekünk. Érettségire való felkészülést néztünk már és annyit futottak mint a fene, az elméletről meg nem is beszélve. Jól gondold meg!
2009. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!Szinte minden gyakorlatból le kell vizsgáznod.48 ütemű.Futások:60m,vagy 2000m.Ugrások:magasugrás vagy távolugrás.Dobások:kislabda,vagy súlylökés.Labdajátékok:kézilabda,röplabda vagy kosár.Talaj gyakorlat,szekrényugrás,gerenda,felemás korlát vagy ritmikus gimnasztika(fiúknak korlát).Birkózás vagy úszás,kötélmászás.Nagyjából ennyi.

Elméletből 2 tételt kell húzni "A" és "B" tételt,inkább biológiai kérdések vannak,de vannak olimpiai kérdések is,és néhány sportág szabályait el kell mondani.De nem nehéz egyáltalán,mert olyan kérdések vannak,amikre saját szavaiddal tudsz válaszolni tanulás nélkül.Szerintem nem volt nehéz,de mindenképpen szólj a tesi tanárodnak,hogy készítsen fel,mert sok dolgot,mint például a 48 üteműt be kell gyakorolni,meg minden mást is!Nekem 4-es lett a tesi érettségim.Sok sikert a felkészülésben,és ne higgy senkinek,aki azt mondja,hogy nehéz!!!

2010. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most fogok előrehozottan emelt szinten. Tételeket nézve semmi sem nehéz főleg ha jól begyakorlod. Én a gyakorlatok 80%-át már megcsináltam korábban de persze gyakorolni kell. Elmélet szerintem hihetetlen egyszerű szinte alap ismeretekből el tudod magyarázni persze ha egy részletes és célratörő választ adsz az sokkal jobb. Aki aztmondja, hogy nehéz az azért mondja mert lusta semmittevő és inkább 0-24-ig gépnél ül és csak mondja a hülyességet. Nem tud küzdeni. Ha fejben ottvagy minden sikerülhet.
2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
neked nincs meg véletlen testnevelés érettségi B tételsor kidolgozva??
2012. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már "A" és "B" is megvan..:) Sőt már nagyjából tudom is de még közel sem elég jól..:D
2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves utolsó

milyen volt a testnevelés érettségi emelten, nehéz?

2013. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!