Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet házilag íjat és...

Hogyan lehet házilag íjat és nyílat készíteni?

Figyelt kérdés

Nem vadászni szeretnék vele, csak gyakorolni vagy egy céltáblára lövöldözni. Hogyan tudnék egy ilyen felszerelést készíteni?

Venni nem szeretnék, mert egyrészt elég drág, másrészt pedig azért annyira jó minőségű nem kell.

Ha megtanulok jól célozni, akkor lehet, hogy veszek.


Csak normális válaszokat szeretnék.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2013. nov. 17. 20:42
 1/6 anonim válasza:
kell hozzá 1 bodza ág amit lehet hajlitani annak a két végét megkötöd 1 bálamadzaggal és akkor már csak az kell amit kilösz
2013. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kell hozzá egy erős mogyoróvessző+erős damil.

A kb ujjnyi vastag mogyoróvessző végeire rákötöd a damilt, de úgy hogy a vessző kicsit meg legyen hajlítva, az egyik felét megcsinálod úgy hogy rá lehessen akasztani a damilt, így mikor nem használod akkor nem feszül a damil és a vessző sem, ergo nem törik el hamar. a nyilaknak bármilyen egyenes vessző megteszi, fel is tollazhatod őket de nm muszáj, az lejébe tegyél valamilyen nehezéket.

amúgy ott a google, keress rá, tök profi dolgok vannak :)

2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat. A google-n is keresgélek, de gondoltam, hogy megkérdezem, hátha tud valki valami konkrétat mondani, s így is lett. Köszönöm.
2013. nov. 18. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes könyv:

[link]

2013. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a könyvet! Tényleg nagyon érdekes. Már bele is olvastam, de úgy tervezem, hogy elolvasom az egészet.


Köszönöm az összes eddigi válaszokat, mind sokat segített. :-D Remélem minél gyorsabbat el fogom tudni készíteni.

2013. nov. 21. 00:04
 6/6 anonim válasza:
Én almafával csináltam bezárt.
2017. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!