Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenbenben olcsón személyi...

Debrecenbenben olcsón személyi edzőrőt ajánlana valaki? egyáltalán hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy kezdjek neki a mozgásnak, meg magamtól picit lusta is vagyok, ezért gondoltam, jó lenne egy személyi edző, viszont enyhén szólva nem vagyok egy pénzeszsák. 20 éves lány vagyok, régen sokat mozogtam, mostanában nagyon eltunyultam, és ez nagyon rossz hatással van a kedvemre az egész életemre is :( Csak nem tudom hogy fogjak hozzá. Valaki valami jó tanács?
2013. nov. 16. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs motivésön, akkor elsősorban vagy a barinőmet fognám karon - vagy ha ilyen épp nincs készleten, akkor beneveznék valami jópofára/csoportosra.

Pl. a spinning az pörgős gondolom eléggé, hogy ne und el.

(nem hiszek amúgy a lustaságban, csak abban, hogy valaki nem találta még meg a sportját)

2013. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Barátnőim nem igazán vannak, csak két olyan, aki viszont tényleg nem hajlandó mozogni oO (nem értem, mitől olyan vékonyak, anyira idegesítő!)

Én amúgy nem is lennék igazából lusta, csak nagyon sokat fáj a térdem meg a csuklóm aztán így nincs kedvem belekezneni

2013. nov. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!