Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hiphop tánc-Mi a véleményetek...

Hiphop tánc-Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szerintetek furcsa, természetellenes ha egy 157 cm magas lány (16 éves) hiphop-ot táncol? Break-el meg mindennel együtt. És hogyha olyan ruhákat is hord?(ülepes gatya, nagyobb pólók...stb.)

2013. nov. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

a tánccal semmi gond,sőt.

egyszer egy házibuliban egy ilyen 15-16 éves kiscsaj elkezdte nyomni ezt a táncot,először próbáltam visszatartani a nevetésem kevés sikerrel,de utána láttam rajta,hogy mennyi melója van ebben és mennyire vágyik az elismerésre,uh hangos tapssal jutalmaztam a végén,mert tényleg jól nyomta,belejött a közepétől.

de ha jól tudom a stílus nem tiltja a nőiesebb öltözködést,nem kell elrejtőznöd a bő ruhákba.

biztosan csinos kis csaj vagy,legyél rá büszke.

2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne furcsa?
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, én is szeretnék mindent megtenni, h elismerjenek. Főleg tánc terén. : )Mert hát ugye 11. osztályban ilyen alacsonynak lenni eléggé rossz. Ha nem mutatsz fel valamit akkor meg csak lenézni tudnak. :D

Második: általában a legtöbb profi(meg nem profi) táncos elég magas, szval gondolom nehezebben lehetne érvényesülni. Na meg mivel vannak táncos terveim a jövőre nézve(háttértáncos, koreográfus, tánctanár), ezért nem tudom milyen lehetőségeim lennének ezzel kapcsolatban, ha nagyon alacsony maradok.

2013. nov. 11. 22:18
 4/4 anonim válasza:
Hááát én szerintem levertelek magasság terén 150,5 cm :DDD 14 vagyok de nincs esély a növésre ilyen a család :D a vélemény hogy abba ne hagyd :) én oszt társak előtt nem táncoltam egészen csicskaavatóig azóta meg van a tisztelet :)
2013. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!