Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van olyan, viszonylag...

Hol van olyan, viszonylag olcsó konditerem Budapesten, a belvárosban, ahol esetleg egyénileg is foglalkoznának velem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 04:18
 1/10 anonim válasza:
17%
olcso, szemelyi edzo, meg egy szopas nem kene?
2009. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kösz, az pont nem kell.

Viszont VISZONYLAG olcsó konditermet még mindig keresek, és érdekelne, hogy körülbelül mennyit kell fizetni egy személyi edzőnek. Teljesen tájékozatlan vagyok a témában, úgyhogy megköszönném az ÉRTELMES hozzászólásokat.

2009. nov. 16. 07:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek! Ha tudtok adjatok jó tanácsokat és ötleteket, hogy a belvárosban hol találok olyan konditermet, amit tudtok, hogy jó, és még az ár is elfogadható, plusz személyi edző is van! Előre is nagyon szépen köszönöm!
2009. nov. 17. 08:10
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
ez úgy működik, hogy van egy ára a teremnek. mittomén, havi 5k. Ezután kell még fizetni a személyi edzőnek, mert az nem a terem tartozéka, mondjuk óránként 3k-t. Döntsd el hogy megéri-e, vagy inkább magadtól utánaolvasol a dolgoknak. Megjegyzem én utánaolvasással kezdtem, és máig csinálom, már lassan 4 éve, jóformán sérülés nélkül.
2009. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

1 alkalomra megéri személyedzőt fizetni. Megmutatja neked hogyan kell használni a gépeket, és ír neked egy edzéstervet.

Utána már nyomhatod magadtól.

2009. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. Esetleg még egy jó helyet tudnátok ajánlani? Ti hova jártok gyúrni?
2009. nov. 18. 23:22
 7/10 anonim válasza:
Nem épp a belváros de a Törökvész úti Ált. Iskola aljában működik a Karcsi GYM.A hely tökéletes és a srác aki üzemelteti rendes és szakképzett.Egy havi bérlet 4-5rongy és bármikor segít neked.Nekem az edzés tervet ingyen állította össze.
2009. nov. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen! Pont ilyen válaszokat vártam. Ha még kaphatnék ilyen konkrétakat, az nagyon jó lenne.
2009. nov. 22. 16:24
 9/10 Nabas válasza:
65%

500 Ft/alkalom (kb. 1,5 óra) a személyi edzés a Belvárosi Multifi Fitness Stúdióban (VI.ker Lázár u. 9. az Opera mögötti utca). Azért ennyi, mert órarendszerű fix időpontokban van, de minden másban ugyanazt nyújtja, mint a többezres személyi edzések.

3900 Ft-ért már tudsz venni havibérletet, amivel naponta járhatsz edzeni. Így, ha minden alkalommal is igénybe veszed a személyi edzőt (állapotfelmérés-fogyasztó program összeállítása-erősítés-izomtömeg növelés-táplálkozási tanácsadás), vagyis annak személyes irányítását, akkor is csak 677 Ft-ra jön ki alkalmanként. Persze szerintem elegendő csak az első pár alkalomkor igénybe venni a személyi edzőt, amíg megtanulod a fontosabb dolgokat. Utána már egyedül is tudsz edzeni. Egyébként vannak olcsóbb megoldásaik is (bérletekben).

2010. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen. Ide mindenféleképpen el fogok látogatni.
2010. okt. 14. 05:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!