Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért blokkolok le ha megtudom...

Miért blokkolok le ha megtudom, hogy valaki meg akar verni?

Figyelt kérdés
Ha megtudom, hogy valaki meg akar verni az iskolában akkor szinte egyből felgyorsul a pulzusom, a végtagjaim elnehezednek, semmi másra nem tudok gondolni csak arra aki meg akar verni. Remeg az egész testem és nem tudok megnyugodni. Végig azon kattogok, hogy mi lesz ha nekem jön, hol üssem meg, mit csináljak stb. Csak akkor nyugszom meg ha elmúlik a veszély. De utána napokig ezen jár az eszem. Miért blokkolok le, és ez ellen mit tudok tenni? Mert így szinte lehetetlen, hogy megvédjem magam. Előre is köszönöm a válaszokat! 14F

2013. okt. 24. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, mert félsz az ütésektől. Hanem azért, mert szokatlan szituáció. Gondolj bármire amit előszőr, másodszor csináltál. Ezt sajnos csak úgy lehet leküzdeni ha megszokod. Be kell kapnod pár pofont mire te is le tudod reagálni és te is tudod osztani őket.
2013. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet mert sose voltak "nagy bunyóim" az ilyen kisebb összeakaszkodásokban meg vagy nyertem vagy nem. Az a baj, hogy elég vacak egy osztályba vagyok és van pár ember akinek baja van velem (nem tudom miért nem vagyok valami kötegedős, beszólogató).
2013. okt. 24. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:

a hírtelen felszabaduló adrenalin miatt blokkol le az ember, de van még h remeg is aközben, mikor leblokkol.

ez mind azt jelzi h az önkontroll hiányzik, és tapasztalatlan vagy ilyen téren.

sajnos ha komolyabb szituban vagy ezt kapásból kiszúrja bárki aki csak vmit is ért a bunyóhoz, és onnantól neki zöld a lámpa.

2013. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aikiboxer ***** válasza:
A reakcióid teljesen természetesek. Egyrészt kerüld el a balhékat, csajozz inkább. Másrészt meg kezdj el küzdősportra járni, és hozzászoksz a helyzethez (és győzni is fogsz). A te helyzetedben a legalkalmasabbak a judo, birkózás vagy brazil jiu jitsu.
2013. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálatok táviratot küldenek ilyenről?
2013. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már rég nem voltam ilyen szituba, de velem is ez volt, de én bevadultam mint állat és ütöttem, mint a barom... Igaz 2 ilyen esetem volt összesen.
2013. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amiket aikiboxer írt azokat NE! Birkóval lókukit sem érsz! Mivel itt amatőrök vannak te kezded az ütést! Orrba utána gyorsan gégén! Bár lehet megölöd, de legalább önvédelem volt!
2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, azért én senkit nem akarok megölni!
2013. nov. 1. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőveld az erődet fekvőtámasz futás! Gyúrjál egy kicsit! :)

Sajnos énis ilyen vagyok! Nállam is ez volt hogy katogtam rajta! Járj egy kicsit kondi terembe! Nekem sokkat segitett!

Add egy kis önbizalmat is! :)

2013. nov. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy a birkózással semmit sem ér? iskolai szituációkban a legjobb megoldás a földharc mert nem teszel akkora kárt a másikban mintha eltörnéd az orrát vagy hasonló és így nem kerül bajba. az írásod alapján látszik, hogy fingod nincs a témához ha lenne tudnád hogy tényleges tapasztalat híján az se biztos hogy egyáltalán eltalálja nemhogy még kiemelt pontokat a testen. egyébként kedves válaszoló ez ellen tényleg csak akkor lehet tenni ha lemész valamilyen edzésre ahol van tényleges küzdelem(box stb.).
2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!