Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nézitek le a magyar...

Miért nézitek le a magyar karate oktatást?

Figyelt kérdés
Olvastam h páran oanokat írtak róluk!! Pedig mi nálunk rend szokott lenni! A 4 éves gyerek is csak néha bekiabál és neki is bünti van! Mások normálisan viselkednek!! Ja és vb-n az ismerőseim 3.-ak lettek! És csak 11 évesek!!

2013. okt. 21. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
oké
2013. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én személyes tapasztalat alapján: húgom edzésén kb 50-en voltak a tornateremben, látszott hogy csak a bevétel ami élteti az edzőt, aki szintén egy neves női karatés–ekkor döntöttem úgy, hogy húgom végez a karatés pályafutásával( ő 12)
2013. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hova jártatok???
2013. okt. 22. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A karate az ugy szar ahogy van...Most nem lehúzásból mondom, de kb semmit sem tanulsz belőle max a fegyelmed és a hozzáállásod változik az élet terén.. Az öv úgy baromság ahogy van.. Ha igazán kemény akarsz lenni akkor menj el birkózni, vagy boxolni.... Igaz, a karatésok fegyelmezettebbek, de most a bunyóról beszélünk..
2013. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hova jársz és milyen karatét csinálsz? Úgy látszik nálatok még a "régi" módszer van, ez manapság nem divat, mert ha túl nagy a fegyelem, akkor az embereknek elmegy a kedve, és viszik a pénzt máshova... A tiétek jónak tűnik (legalábbis ilyen szempontból)
2013. nov. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én shotokan karatera járok! (zalaegerszegre: azato shotokan karate-do egyesület) és fegyelem szempontjából télleg elég jó!! De annyira mégsem fegyelmeznek h már zsarnokinak számítson! Meg nálunk az a jó h nem versenykaratét tanítanak, persze akik ügyesebbek őket nyilván elküldik! És igen lehet h "régi" a módszer de legalább nem futkosnak a gyerekek össze-vissza mint amit olvastam egyeseknél de az sem lehet igaz h mindenhol ez van.....
2013. nov. 11. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, akkor sajnos nem tudom megnézni az edzést, én pesti vagyok :( De azért köszi! Szerintem ez a jó, ha optimálisan van benne a fegyelem. Ha túl kevés, az rendetlenséget, a figyelem hiányát és sérülést szül, ha túl sok, az meg félelmet és ezáltal szintén sérülést. Nagyon nehéz lehet egy mesternek, nagy a felelőssége. Nekem az első aikido edzőm volt ilyen. Ma, ahogy meséljük egymás között, hogy milyen volt, keménynek hangzik, de mégis ez hiányzik a legjobban. Sokkal jobban megy az edzés, ha nem dumálunk közben, és rá vagyunk kényszerítve, hogy csakis a munkára koncentráljunk. Beszélgetni, röhögcsélni edzés előtt és után lehet. Ennyi. Jó edzést neked a továbbiakban is! :)
2013. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köcce!! ;)
2013. nov. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!