Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás+feszesedés hogyan?

Fogyás+feszesedés hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok 170cm 56-57kg-s lány vagyok. Szeretnék kb 5 kg-t leadni de mellette edzenék is hogy ne "lógjon" a bőröm. Viszont csak itthoni edzésre van lehetőségem, nem tudok edzőterembe eljárni stb.

Szóval kérdezném, hogy hogyan kellene elkezdenem?

Torna meg ilyesmi gyakorlatokat, tapasztalatokat is írhatnátok, egyébként a fenék a fő problémás terület, de tudom, hogy nincs helyi zsírégetés. Máshol egyébként nincs nagy bajom a testemmel, de azért pl a karomon sem a legfeszesebb a bőr.


Előre is köszi a segítséget, csak hasznos válaszokat várok, köszi:)



2013. okt. 20. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogyás, feszes, sport, mozgás, edzés, hogyan, segítség, kg, leadás, 170, 56, 57
2013. okt. 20. 10:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Hupsz bocsi véletlen ide írtam a kulcsszavakat, csak szarakszik a wifi;)
2013. okt. 20. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy izmosítani vagy zsírt égetni akarnál, mert a kettő együtt nem megy.


Ajánlanám a Sárga Kapszula című könyvet elolvasásra, egyáltalán nem vészes, viszont minden benne van, amire szükséged van, laza 100 oldalban sok képpel, keskeny szöveghasábokkal, nagy betűmérettel :)


Vagy legalább az alapismereteket builderen, az egy kicsit rövidebb.


Google-ben mindkettőt kidobja egyből.

2013. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogyás és izmosodás egyszerre nem megy hatékonyan.


A fogyáshoz diéta és heti 3 alkalommal 45-50 perc aerob mozgás kell.Futás,bicaj.


Az izmosodáshoz meg normális étrend kell.Ha oztthon edzel akkor a Fegyencedzés a legjobb.(neten fent van,könyv)


De ne ess a hibába hogy nem eszel,kicsit futsz,kicsit tornálszol.Így nem fogsz semmit elérni.

2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!