Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolol-t szedők tapasztala...

Stanazolol-t szedők tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Milyen hatása van,sok kajával,és tápkieggel? Kinek mit hatott?
2013. okt. 12. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez micsoda?

valami újfajta tápszer?

2013. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
háááát... az internetről csak annyit tudok,hogy steroid fajta. nekem nincs ilyenem,csak kiváncsi vagyok,hogy akik szedték,azok mit tapasztaltak.
2013. okt. 12. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyit tudsz, ne kezdj bele. Bonyolultabb dolog a szteroid, minthogy lazán elbohóckodj vele.

Kell teszto optimalizáló, meg minden szar... Tehát nem olyan egyszerű ez..


Drága, és ha abbahagyod akkor elmegy minden. Emellett illegális és káros.


Naturálban szebb ez a sport.

2013. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ice-T ***** válasza:
A stanazolt a testépítők akkor szokták többnyire használni amikor versenyre készülnek. A leírásodból azt gondolnám, hogy te egy kezdő vagy aki inkább vastagodni szeretne, izmot felszedni. Tömegelésnél inkább a tesztoszteron féléket és a nandrolon féléket használják akár kombinálva is. Viszont az a nagy büdös helyzet, hogy ma már nem fogsz kapni eredeti cuccot sehol. Ezeket már mind "utángyártják" azaz nem ellenőrzött gyógyszeripari cégek készítik, hanem mindenféle zuglaborok, ki tudja milyen minőségben. Manapság leginkább ettől félnék a helyedben. Az utóbbi pár évtizedben akkora lett az igény ezekre a szerekre, hogy ennyit a büdös életbe nem gyártottak gyógyászatra. Beszerezhetetlen lenne. Még ha eredetit tudnál szerezni, ami ugye lehetetlen az előbb említett okok miatt, akkor azt mondanám, hogy normálisan csinálva, nem őrült mennyiségeket és össze vissza, hanem egy rendes megtervezett személyre szabott kúrától valószínű semmi bajod nem lenne, ha alapból is egészséges vagy. De így a jó ég tudja mit nyomsz magadba, ami egy csomó egyéb veszélyforrást jelent az eleve fennálló lehetséges mellékhatások mellett. Szerintem azon gondolkodj el, hogy miért csinálnád a doppingolást? Mert ha csak ezzel akarod megkerülni a munkát akkor pláne felejtsd el. Ez egy életforma, amit ha betartasz, van kitartásod és hosszútávon gondolkodsz, dopping nélkül, jó kajálással és tápkiegészítővel is tudod csinálni, nem is akárhogyan. Bőven lehet izmos így is, hogy a csajok körbepisilik magukat a gyönyörűségtől és mellé még egészséges is leszel. Viszont kétségtelenül több idő és munka mint doppinggal, de biztonságos.
2013. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
évek óta edzek naturál testépitéssel. csak van egy két trauma ami miatt fogytam. pedig nagyon jó eredményeket értem el. sokan irigyeltek is emiatt. nincs ilyen cuccom. csak kíváncsi vagyok,hogy vissza lehet e hozni erőt és tömeget vele. ennyi.
2013. okt. 12. 18:58
 6/11 Ice-T ***** válasza:

A stanazol nem tömegre használatos, hanem szálkásításhoz alkalmazzák inkább.

Viszont ha régóta edzel naturálba és szép eredményt is értél el akkor tudnod kéne, hogy ez így működik cucc nélkül is, szóval nem értem a gondolatmeneted. Mindenki életében adódhatnak gondok amik hátrányosan befolyásolják az edzést és ilyenkor hamar lehet tömeget veszíteni, de miből gondolod, hogy akkor neked most a dopping lenne a megoldás ha eddig ment nélküle?

2013. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ice-T ***** válasza:
vagy úgy gondolod, hogy inkább gyorsan anyaggal összekapod magad, ahelyett, hogy kicsit lassabban,de naturálba visszaszednéd? Szerintem hülyeség. Inkább csináld úgy mint előtte, egyél jól, mellé táplálékkiegészítők és edzél rendszeresen naturálba. A dopping versenyzéshez kell, ha nem akarsz versenyezni akkor semmi szükséged rá.
2013. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van amikor igen. hidd el én mindíg ellene voltam ezeknek.
2013. okt. 13. 00:48
 9/11 Ice-T ***** válasza:
Végül is a te döntésed, még valamit tarts azért szem előtt. A doppinggal felszedett izomzat még gyorsabban eltűnik mint a naturálba felszedett ha esetleg megint közbe jönne valami ami miatt nem tudsz úgy edzeni , kajálni stb.
2013. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szabolcs007 válasza:

Nem az összes tűnik el, csak valamennyi százaléka.

A stanazolol szálkásít és izmot növel.

A legkárosabb a 200szemes 5mg s. Legtöbb mérget azzalviszed be.

Utána amit ismerek a 10mg 100szemes abból van 2 fajta amiről tudok. Van köztük némi eltérés.

A leg "barátibb" a injekciós formában kapható, itt a cucc nem megy át a májon és nem mérgezi.


Egyiket sem ajánlom. Annyira hirtelen nő az ember, hogy elkezd repedni a bőr.


Szerintem egy jó fehérje, glutamin, tömegnövelő, creatin stb és menni fog az..

2013. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!