Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A spárga egy idő után már...

A spárga egy idő után már folyton lemegy?

Figyelt kérdés
Már kb. július eleje óta rendszeresen nyújtok, hogy spárgázni tudjak. Táncon (heti 1 alkalom) szoktunk is spárgázni, és ott van, hogy lemegy, de általában nekem úgy van hogy amikor lemegy, a következő nap már kevésbé, mert fáj, meg minden. De utána visszaáll és újra tudom. De mikor jön el az, hogy akkor is lemegy, ha előző nap csináltam?
2013. okt. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem megy állandóan, pedig van h hetekig nem is nyújtok.

de nagyon sok küzdősport edzés van mögöttem, és nagyon kinyúltak az izületeim, ínszalagjaim.

2013. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Glissade* ***** válasza:
100%

Nincs még meg teljesen a spárgád!

A legrosszabb az mikor már utolsó pár centi hiányzik, mert látod, hogy mindjárt itt a cél...:)

Bele nyomod magadat, csak hogy legyen már végre lent!- amivel nem is lenne gond, ha nem múltál volna el 10 éves.

De mivel már idősebb vagy, ezért fájni fog másnap, mert túl nyújtottál.


Ezt úgy kerülheted el, hogy megpróbálsz minél inkább bele lazúlni, és élvezni a nyújtást!

Ne a centiket bámuld!

2013. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Glissade* ***** válasza:
78%

Az inszalagok 2%- ig képesek nyúlni, utána elszakadnak.

Az izmokat nyújtjuk meg nyújtás közben.

2013. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!