Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft vagy cross motor?

Airsoft vagy cross motor?

Figyelt kérdés
szeretnék airsoftozni meg motorozni is :) csak nemtudom eldonteni melyik lenne jobb . motor alatt yamaha kawasaki 85cc erteek

2013. okt. 2. 16:51
 1/7 dirtboy ***** válasza:
engem a motorok jobban érdekelnek de hogy téged melyik érdekel jobban azt mi nem tudhatjuk nem ismerünk.
2013. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
engem mind 2 nagyon rdekel 6-7 éves korom ota motorozok es nagyon szeretek csak ugy e egy jo krossz motor 200e tol kezdődik :s airsoft is nagyon érdekel denem tudok dönteni
2013. okt. 2. 17:17
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ha már megy a mocizás és gondolom elég jól akkor inkább fojtasd szerintem azt.

a karbantartást ugye be vetted a számításba?


célok mik lesznek?

esetleg csinálhatnád a pitbikeozást,azt elvileg azoknak találták ki akiknek szűkösek az anyagiak de krosszozás élményét szeretnék átélni.

ma már persze csupa méregdrága pit van de használtan jókat lehet kifogni.

4uteműek jól bírják a strapát,alkatrész ellátás nem rossz,sok pites van fórumozhatsz is velük,szerelésről mindennel kapcsolatban.

versenyeken nyugodtan indulhatsz megfelelő kategóriában.

a kis mérete egyébként ne tévesszen meg,felnőtteknek szánt moci,kényelmes,terepet simán veszi,jó erősek is,egyenletes nyomaték elosztás,kedvező fogyasztás.

tuning lehetőség is van.

ha szűkösek a keretek akkor szerintem tökéletes a pitezés,gondolkozz el rajta szerintem.


itt egy 85ccm /nagy moci/ és egy 155ccm pitbike gyorsulása.

http://www.youtube.com/watch?v=tfGP442_Zic

2013. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom volt kis koromban pitbike m de most az van a szomszédomnak is annyibaja van mit a fene és en meg nagyobbat is szeretnék azert nem szeretnék versenyekre járni csak ugy elmenni az erdobe turázgatni meg élvezni a motorozást :) szeretk gyorsan menni meg mondjuk a 85cc cross az azert nagyobb is mint a pitbike:D es nekem a nagy cross jobb lenne meg persze nagyobbis a kereke é nem cseszem szét a seggem vele a pitbikével inkább :D
2013. okt. 2. 17:50
 5/7 dirtboy ***** válasza:

a szomszédodnak egy kínai ócó pitbikeja van az tuti.

gondolom egy 125ccmis 120ezer forintos moci.

egy komolyabb minőségi pitet nem kell állandóan szerelni.


100km/h meghaladó tempót lehet elérni velük.


na mindegy csak felvetettem lehetőségnek.

végeredményben maradj szerintem a mociknál.

2013. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a segytséget!! ;)
2013. okt. 2. 18:26
 7/7 anonim válasza:
Airsoft
2014. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!