Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőpark Miskolc közelében?

Edzőpark Miskolc közelében?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem mondani edzőparkot, vagy olyan játszóteret ahol edzeni lehetne? Esetleg olyan embereket is keresek akik ugyan így szabadtéren edzenének :)
2013. okt. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszóterek vannak de én nem szeretem mutogatni magam járókelőknek ezért otthon csinálom. Ha lenne ilyen szabadtéri kondipark nyilván kimennék. Nem szeretem ha megbámulnak. Egy ideig kint csináltam de voltak akik leálltak megnézni és csodálkozni.
2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj én is így voltam vele, nálunk pl van 1 járszótér (mert nem miskolci vagyok) ott szoktam edzeni, viszont a kisgyerektől kezdve felnőttig mindig van ott valaki és engem is néztek, meg az utcáról szóval én már meg szoktam, csak azt nem szerettem ha közben odajön vki és elkezd nekem beszélni, engem az zavart eléggé...Edzés közben nem állok le dumálni :)
2013. okt. 2. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mind1 Mo-n már van egy rakat egyet majd csak csinálnak ide is. Bár néhány rézbőrű lehet hogy szétszedné megrongálná...
2013. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz...
2013. okt. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!