Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a felmentett...

Az igaz, hogy a felmentett diák is jelen kell legyen tornaórán sportfelszereléssel együtt?

Figyelt kérdés
A tornatanárunk azt mondja, hogy ha felvagyok mentve tornából, én is fel kell öltözzek sportfelszerelésbe. Ez normális dolog? Szerintem nem...

2013. szept. 30. 18:16
1 2
 1/12 SSanchez ***** válasza:
74%
Szerintem sem, azért vagy felmentve, mert nem tudsz tornázni, akkor meg teljesen felesleges átöltöznöd.
2013. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vigyél be magaddal egy nyelvtankönyvet! Azért hátha nem fog szólni...
2013. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tornaruha nem viszont az igaz, hogy jelen kell lenni.


Sose lehetett hazamennünk vagy akármi még ha utolsó óránk is volt /7.-8. órába/

2013. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor normális a tanár? Most mit csináljak öltözgessek minden héten a semmiért? Vagy ha nem vagyok hajlandó átöltözni, tehet valamit?
2013. szept. 30. 18:30
 5/12 SSanchez ***** válasza:
Ha nagyon nem bír magával, szólj szülőnek, beszéljen vele, olyan lesz utána mint a kezes bárány.
2013. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aikiboxer ***** válasza:
Normális tornatanár, ha fel vagy mentve, akkor nemhogy felöltöztet mezbe, de ráadásul olyan feladatokat ad, amiket meg tudsz csinálni. Annyira csak nem lehetsz sérült, hogy SEMMIT ne tudj csinálni...
2013. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fel vagyok mentve, tehát nem írhat nekem jegyet, és nem is adhat igazolatlan órát. Úgyhogy kapja be!
2013. okt. 1. 15:53
 8/12 aikiboxer ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mivel vagy felmentve?
2013. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok

'és nem is adhat igazolatlan órát. ' Gondolom orvosi igazolásod van. Az nem az órák látogatása alól ment fel. Szóval benn kell lenned órán. Mivel ő a tanár és nem te ezért neked ebbe nincs beleszólásod, hogy mikor ad.

2013. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aikiboxer ***** válasza:
És az orvosi igazolást sem az egész óra alóli felmentésre szokták kiadni, hanem specifikus gyakorlatokra, pl. gerincproblémával szekrény- és magasugrásra stb.
2013. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!