Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e Szegeden olyan egyetemis...

Van-e Szegeden olyan egyetemista lány, aki vidéki és a hétköznapokban, néha egyedül érzi itt magát?

Figyelt kérdés
Érdeklődési kört is írjatok, s előre is köszönöm:)

2013. szept. 24. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
te amúgy fiú vagy lány vagy? mert ennek a kérdésnek így olyan hangulata van, mintha egy pedofil bácsi áldozatot keresne :D
2013. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóm!

Sajnálom, hogy kérdésemnek számodra szexuális kicsengése lett! Ha figyelmesen olvastad volna: egyetemistát kérdeztem. Akik pedig, minimum már 19, de inkább huszonévesek! A pedofília, pedig idős emberek (és nem csupán férfiak), ha erre gondoltál fiatalkorúak, főként gyermekek iránt érzett szexuális vonzalmát jelenti. Tehát, ha én, mondjuk 40 éves nő lennék, s 38 éves fiút keresnék, akkor pedofil lennék? Vagy csak akkor, ha férfi vagyok, s 38 éves nőt keresek?

Az meg sem fordult a fejedben, hogy én is hasonló helyzetű lehetek?

Talán a túlzott TV nézés, vagy az internet tapasztalatai? Én a magányosság és a szabadidő értelmes eltöltésére, és barátságra gondoltam. Sajnálom, ha ennyire félreérthető a kérdésem.

2013. szept. 25. 17:25
 3/10 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem "vidéki" csoporttársaim is remekül be tudtak illeszkedni. Jó alapot adott nekik az ismerkedésre, hogy segítséget kértek a városban való tájékozódásra. Te miért érzed magad egyedül?
2013. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan választ várunk, hogy "Igen, meg".
2013. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán megy az utcán való ismerkedés:( Olyan nagyon magányos nem vagyok. A nyáron kevés volt a fiatal és erről eszembe jutott, hogy vajon hányan, (sokan?) lehetünk így?
2013. szept. 30. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
osztom az első válaszoló véleményét, ez tényleg olyan kérdés, mintha egy szexuális ragadozó próbálná becserkészni a következő áldozatát... nincs rólad semmi adat, csak keresed a "magányos kislányokat"...
2013. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felesleges belekötni. Ha sokkal részletesebb lenne a kérdés, arról se tudná senki bebizonyítani, hgy minden igaz, amit a kérdező leírt.

Nyilván a kérdésre válaszolónak, aki megfelel a kritériumoknak, szintén van esze, és előbb beszélgetés, facebook, telefonálás, stb. keretében győződik meg a kérdező megbízhatóságáról.

2013. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na végre egy értelmes válasz:))) Igen, bárki írhat bármi kamut is részletesen. Lehet, hogy a kérdés szűkszavúsága, információ gyengesége gyanút kelthet. Pláne itt, a virtualitásban! És talán ez sem véletlen.

Egyébként 27/F és végzett építész.

2013. okt. 8. 14:52
 9/10 anonim válasza:
ha csak barátkozol, miért pont diáklányokat keresel? :D
2013. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert korban, érdeklődésben, hozzám illenek.(Illenének.)

De ezen túl, csak értelmes hozzászólásokra reagálok!:)

2013. okt. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!