Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Srácok! Sokat kajáltok a...

Srácok! Sokat kajáltok a növekedés érdekében ugye. De hogy csináljátok? Nagyon sokban kerül ez nem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nekem a kondizás föleg edzésből áll ,nem nagyon szeretek enni ,de viszonylat sokat eszem ,tudnák többet is csak az a gond hogy nem zabálhatom fel a többiek kajáját a családban 1 hét alatt , vagy ezt a csak a miller testépítők csinálják???????????????????
2009. nov. 4. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

eszik,ha többet,akkor tágulnak a belei,több fér bele legközelebb

de ha gondot jelent hogy többet fözzön a család,akkor bunkoság elenni a többi elől,csak mert te testépitesz...

(bár nem csak kaját eszenk az ilyen "testépitők",hanem ilyen porszart,amit tejjel kevernek össze)


legyen ennél több eszed

L

2009. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondok én neked valamit! Nem enni kell, hanem zabálni kell, hogy egy brutális állat legyél!
2009. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a lányokat h mi a véleményük a 2ajtós brutális állatokról és mérlegelj h akarsz e olyan lenni. Egyébként normál étkezés mellett is lehetsz izmos.más kajáját felzabálni taplóság, egyébként meg marad a por..
2009. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én nem ilyen hülyegyerek vagyok aki egyre csak böszmülni akar hanem , engem az zavar hogy több mint 2 éve edzem és marhán izmosodtam de a súlyom nem nőtt ,jelenleg 65-66kg és kb 75-tel meg lennék elégedve!
2009. nov. 5. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:

17:34

Szerintem egy sportoló nem másért küzd, hanem csakis saját magáért! Engem pl hidegen hagy, hogy mit gondolnak rólam a lányok "kétajtós szekrényként":)

2009. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17:24 én is így gondolom!
2009. nov. 6. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen kérdés... a profi testépítők tömegnövelőt szednek, bár szerintem a büdös életben nem fogom megérteni miért jó ez... A csajok aggódnak amiatt h. nem elég vékonyak, a pasik meg folyton azon vannak fennakadva h. milyen a súlyuk, mennyi izom van rajtuk stb...
2009. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legelső válaszoló vagyok...

méghogy nemérdekli a pasikat hogy mit mond a lány,mennyire tetszik,vagy nem akar tetszeni...ugyanmár...aki ilyenbe kezd 99%,hogy azért hogy tetszedjen a külvilágnak (maradék 1% csak maga miatt csinálja,ritka)

de elárulom...normálisabb lánynak nemtetszik a 2ajtos szekrény tipus....meg az se aki mindenféle szart szed,hogy "izmosabb" legyen...

(elég közeli terhes rokonom vetélt el többször mert a kedves pasija minden szart beszedett,és a magzat károsodott...ennyit erről...)

annyira izmokat akarsz,akkor menj,kezdd reggel 10kilométer futással,felülés 100,meg mittudomén miket

2009. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget...A tömegnövelők SEMMI szart nemtartalmaznak.Pont az ilyen esetekre vannak ha nemtudsz napi 5-6x enni.Szölöcukrot,tejsavófehérjét,esetleg egy kis kreatint meg aminósavakat tartalmaz.

A vezető gyártó még egyes termékeit direkt be is vizsgáltatta(SN)

2009. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!