Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Deichman-ban kapaható...

A Deichman-ban kapaható márkás futócipők, jók valamire?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Futásra nem. Ha jó futó,gyalogló cipőt akarsz,egyértelműen a Saucony. Magasszintű technológia,mérsékelt áron,valamivel az adidasok és nike-ok alatt van. Nem szeretem az amerikai termékeket,de ez nagyon ott van.Olvass utána neten.
2013. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem apám nai szinten fut vagy 10-20 kilómétert.Deichmannban vett futócipő 2 hónap alatt szétment.
2013. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futó cipőt még nem vettem ott, de az utcai cipők amiket ott vettem eddig, mind hamar szétmentek, amiket kínai boltban vettem még olcsóbban, azok sokkal többet bírtak. Szóval kétlem, hogy bírnák a strapát a futócipőik, az előző javasolta a Saucony-t, ezzel egyet is értek, de ha nincs ilyenre pénzed, akkor inkább egy olcsó Kalenji a Decathlonból, mint hogy a Deichmanból futócipő.
2013. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is furcsállom,hogy a különböző márkás cipőknek típusát nem lehet ismerni,sőt még csak kiguglizni sem tudtam a képek alapján...Nagyon nehéz ez a cipő választási mizéria,mert 30-40 ezret nem áldoznék rá szakboltokban azért hogy heti 1-2 alkalommal kocogjak 1 kicsit.
2013. szept. 13. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Figy Kérdező! 16-18 ezerért olyan Saucony futócipőt veszel,hogy magától fut. Teljesen a lábadra épül,de csak próba után,neten nem szabad próba nélkül. Hidd el,az izületeid,a térded megérdemlik a gondoskodást,mert pont az ilyen terhelés a legrosszabb,hogy kevésszer futni,nem megfelelő cipőben.
2013. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!