Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek...

Erről mi a véleményetek valamit tud valamit mondani? Az edzőről, az iskoláról az oktatásról stb? Ismeri valaki, tanulta?

Figyelt kérdés

Elméletileg Choy Li Fut kung fu oktatás.

[link]



2013. szept. 9. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem lényegében szimpatikus volt a Pálhalmi. Meg kell nézni az edzésüket. Jó, nem váltottam hozzájuk.. de biztos hogy lesz akinek az ő stílusuk jön be, szerintem ügyesek. Nem voltam náluk sok edzésen, így mélyebben értelmetlen lenne belemenni mi volt jó, mi volt kevésbé jó az edzésükön, ezt 1 alkalom alapján még én sem tudom levonni. Gyengének nem gyengék az ott gyakorlók.
2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,esetleg a 3 közül(kung fu akadémia,egyetem,vagy Pálhalmi)melyket ajánlanád?Aki esetleg tanul itt az írjon legyenszíves véleményt,mind a helyről,mind a Choy Li Futról.
2013. szept. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!