Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Mindig bevizsgált airsofft...

"Mindig bevizsgált airsofft fegyvert vegyél! " Miért, vagy hogyan és mennyiért lehet bevizsgáltatni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ezek be vannak vizsgálva??



2013. szept. 7. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg nincsenek,de ha ve is vannak,akkor sztem nem jó. Külön kell magyar bevizsgálási kártya,hogy itt is rábólintottak a fegyora. hogy hol vlehet passz. google,ezt tudom mondani ;).

Remélem segítettem. :)

ui:sztem a másodikat ne vedd meg,mert lehet,hogy CA,de sportline,ami elég gyenge kiadás

2013. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm és a tanácsot is, d akkor milyen scar-t vegyek, ami olcsó is, mert az airsoftone-on naon drága :S
2013. szept. 7. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

hát a scar-ok pont nem az olcsó kategória... :S ha az lenne,akkor nekem is lenne. :D most kezded az airsoftot? csak mert jobb scar már nem igazán kezdő fegyver. egyébként: [link] [link] . itt szoktak lenni,ha nem is poton pénzért,de néha itt lehet találni. ;)

Remélem segítettem. :)

2013. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!