Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák miért sokkal izmosabba...

A romák miért sokkal izmosabbak mint a magyarok? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Facebookon káttam egy 13-14 éves roma ismerősöm "feszítős" képét. (csak egy suliba jártunk nem vagyunk haverok). Ilyen zűrösebb család, rendőrségi ügyek, bukások az iskolában, 6-7 gyerek. Én kb 7 hónapja edzek hetente kétszer konditerembe figyelem az étrendem, emellett fehérje és szénhidrátport is iszok. Nem koxolok! Meg vagyok elégedve a fejlődésemmel: 5 centivel vastagabb a karom és 6 kilóval vagyok nehezebb. Edzés elején még a 20 kilós rudat se tudtam kinyomni most közel 40 kg-ot nyomok ki max. De az a gyerek a válla és a tricepsze sokkal nagyobb még a bicepsze is egy kicsivel (pár centivel alacsonyabb nálam). Énis és látszólag ő is vékony testalkatú. Nem kondiban edz, én igen. Miért lehet ennyivel fejletteb izomzata? Rengetegen mondják, hogy genetika de sokkal több izmos roma van a közösségi oldalakon mint izmos magyar. Előre is köszi! 14/f

2013. szept. 1. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, az miért cigányozás, ha leírja amit tapasztalt??? Sztem inkább csodálattal irt a gyerekről nem gyűlölködve!
2013. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
vakok között félszemű a király... el tudom képzelni, hogy egy olyan kisgyerek szemében ki az izmos, aki egy rudat is alig bír kinyomni...
2013. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Azért mert normális emberek nem feszengenek a faszbúkon, még ha izmosak akkor sem!
2013. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem cigányoztam csak végiggondoltam, hogy ha az edzés és a kaja nálam jobb, fiatalabb is mint én, feltételezem, hogy nem koxol akkor más nem maradt mint, hogy más a származása. Nekem semmi bajom velük, nem utálom őket ennyi. Annak aki azt írta, hogy egy rudat se tudok kinyomni annak üzenem, hogy olvassa el mégegyszer a kérdést. (szövegértés) Azt egy szóval nem mondtam, hogy normális vagy nem normális dolog-e feszíteni a facebookon, nem is az a kérdés. Annak aki értelmes választ adott annak köszönöm szépen! Ha valakinek van még tapasztalata ezzel a témával kapcsolatban az megoszthatná velem.:)
2013. szept. 4. 22:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a roma genetika. Edzenek sajat testsullyal, mozognak es rohadt massziv izmuk van. A box tudasuk is magasan jo, sajnos, igy nem jo ujat huzni veluk. 6.ban egy 2 fejjel alacsonyabb 2 evvel fiatalabb roma ugrott nekem, csak ugy jart a keze mikozben beijesztett es adott egy allast... boxosak nagyon...
2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 15-ös választ elképesztően buta ember irta.
2013. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!