Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szeretném, hogy egy személy...

Ha szeretném, hogy egy személyi edző segítsen, az hogy működik. Óránként kell fizetni, vagy havonta? Meg egyáltalán, miben tudnak ők segíteni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hozzáértő, akkor elég sok mindenben. Egy jó edzésterv összeállításánál kezdve a kezdetektől a haladó szintig, a gyakorlatok helyes kivitelezésén át egészen a táplálkozásig és az életmódbeli utolsó részletek betartásáig.

Az ár változó, van, hogy megegyezés szerint megy.


De vigyázz, sok az önjelölt félképzett hülye. Szerintem egy csomóan nem is kérhetnének pénzt azért, hogy odaküldjenek a vállgéphez meg a mellgéphez felváltva, ehhez nem kell sok ész.

2013. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában órák után fizetsz. A gyakorlatok összeállításában, a helyes kivitelezésben, étrendben és a motivációban is tudnak segíteni.
2013. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben nem ismertek valakit? Lehetőleg hölgyet, mert mivel nő vagyok, egy pasival félénkebb lennék.:-)
2013. aug. 17. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ahogy nézem a Cutler gym honlapját, van ott női edző is.
2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont debreceni vagyok, egyet ismerek, de őt nem ajánlanám :)

A Cutler Gymben tényleg eligazíthatnak.

2013. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, megnézem.
2013. aug. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!