Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire van igény az intim...

Mennyire van igény az intim tornára? Ha indul egy intim tornás csoport megfizethető áron szívesen jelentkeznétek rá?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon, hogy elvégezzek egy intim tornás tanfolyamot, de attól tartok, hogy erre nincs igény pedig ezt nagyon szívesen csinálnám. Nektek erről mi a véleményetek?
2013. aug. 16. 12:27
 1/4 anonim válasza:

Nálam most nagyon aktuális lenne, szóval örülnék ha a közelemben lenne.


Ha ez érdekel, szerintem mindenképp érdemes belevágni. Ha nem is főfoglalkozásnak, de mint mellékállás biztos megérné...

2013. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem nem érdekelne.
2013. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem miért nem? :-)
2013. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újpesten van nagyon komoly szintű, szuper eredményekkel csak.. alig néhány embert érdekel. Ez van, vagy nem akarnak az emberek igazán egészségesek lenni, vagy annyi 'út', lehetőség van hogy nem tudják mit válasszanak. Aztán végül persze a betegségnél kötnek ki és a gyógyszereket, műtétet választják, mivel a megfelelő torna LEHETŐSÉGE még koránt sem jelenti azt, hogy el is fognak menni rá.


Nálunk egyébként rohadt jó torna van (taoista intimtorna, eredeti nem a nyugati utángyártott) de harcművészet edzés, önvédelem nőknek, nyújtás harcművészeknek, küzdősportolóknak.. és mindben szerepet kap a medence-intim tréning.


És mégis ez kit mozgat? Alig pár embert (jó, nekik viszont tényleg fontos és nem cserélnék le másra mert látják hogy ezek milyen jók). Én nem tudom azt ajánlani hogy vágj bele mert jó biznisz. Sajnos ma a flabelosz meg a zumba a jó biznisz. Pontosabban hogy mit tudsz eladni hangzatosabb hazugságokkal és lehetőleg minél kevesebb munka legyen edzés közben.

2013. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!