Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme az önvédelmi...

Mi értelme az önvédelmi sportoknak? Egyszerűen nem éri meg.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy fél évig tanulok valami. Költök az edzésekre 50 ezret. Jön 3-4 (vagy több) cigány késel.

Ha kettőt leverek akkor is leszúr a 3.

Ráadásul meg is ölnek ha a haverjukat bántom.


Ellenben ha nem tanulok semmit, akkor bukom az 5-10 ezer forintot ami épp nálam van.


Sokkal jobban járok.


2013. aug. 9. 12:00
1 2
 11/14 Antimod ***** válasza:

"Azért egy részeg nem tud megverni."


Attól függ, mennyire részeg. Ha csak spicces, és rájön a dühöngés, még plusz ereje is lehet. Felkap egy széket, és feléd lendíti. Hiába tudsz verekedni, ha nem jön ösztönszerűen legalább a kitérés és/vagy a megfelelő technika, rajtad töri szét.

2013. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, jól érzem magamn. Alapvetően mozogni is szeretek, de ott még társaság is van, sok jó ismerőst szereztem.
2013. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 aikiboxer ***** válasza:
Én is mindenekelőtt azért sportolok, mert szeretem csinálni. Hozzátartozik a heti- és napirendemhez, alig várom az edzést egész nap. Szeretek kifáradni, edzés közben kikapcsolni, jól érezni magamat, szeretek tanulni, fejlődni, tisztelem és kedvelem a nagytudású edzőimet, és szeretem az edzéstársaimat. Párhuzamosan két edzésre járok, így két helyre fizetek, igen. :)
2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"És most ez komoly? Ti jól érezni akarjátok magatokat edzés közben? Ezért fizettek?"


Igen.

2013. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!