Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenem thai boxolni?

Érdemes elkezdenem thai boxolni?

Figyelt kérdés

Thai boxot szeretném elkezdeni 17éves vagyok 177cm 75kg .

Küzdősportokba nem vagyok jártas , érdemes lenne elkezdenem?


2009. okt. 25. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nekiállnék . Sajnos nekem nincs rá lehetőségem , mert nálunk nincs oktatás , de az álmom hogy thaiboxolhassak . Nagyon jó harcművészet .
2009. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lenne érdemes? Lényeg, h sportolj vmit és kész! Én is most akarok elkezdeni fallabdázni, de fogalmam sincs az egészről! Szal vágj bele, és még lehet, h mester is leszel 6-8 év múlva! :) 19/F
2009. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen , csak elég kemény sportnak tünik félek hogy pipogya lennék benne :S
2009. okt. 26. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek mindenki béna és gyenge! Nem thai box mesterként megy oda senki! Valahogyan el kell kezdeni! Idővel belejössz! Am meg biztos vagyok benne, h vannak kezdő csoportok is és elsőnek ott fogsz kezdeni!HA pedig nincs, akk sem fognak lenézni, mert tudják, h kezdő vagy és jó ha ezt az elején hangoztatod is! Biztos lesznek olyanok, h kiröhögnek, de ez mindig így van és ha belejössz, akk már minden jó lesz! Vágj bele!
2009. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Thaiboxolok.. minél előbb kezdd el, keress egy kezdő csoportot és iratkozz fel. Annyi még, hogy ha az elején bénázol, ne keseredj el, hanem menj el a következő edzésre is. Mellette otthon is nyújts, hogy hogyan, azt majd az edzésen megmutatják, esetleg erősíthetsz is mellette, de ne nagyon nagy súlyokkal, mert belassulsz. Lassacskán mindenki belejön, csak legyen kitartásod..
2009. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!