Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy elég jól...

TSkull kérdése:

Szerintetek egy elég jól megírt könyvvel össze lehet szedni egy kis zsetont?

Figyelt kérdés
Egy könyvet akarok írni diéták összefoglalásáról, néhány olcsó receptről, és egy kis edzésről. Magyar és angol nyelven is, és úgy gondoltam 5 dollárért árulnám. Szerintetek érdemes belekezdenem?

2013. júl. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy nagyon jó, és híres, akkor nem hiszem, hogy bárki pénzt adna azért, amit ingyen is megkaphat. Ha egyáltalán bárki is tudna róla, hogy írtál.
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fizetsz nekem öt dollárt/per oldal akkor elolvasom a könyvedet!

Persze most csak viccelek, de az azért jogos felvetés, hogy miért is érdekelné az embereket pont a te könyved?

2013. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megfelelő gerillamarketinggel és egy jól felépített általam hülyebecsalogatónak nevezett oldallal pl.:

(menfitnessnews.com) [semmiképpen sem reklámnak, inkább elrettentő példa!] szerintem k***vajól meg lehet élni belőle, nekem is ez a tervem, ezt megpróbálni... az előtte képem már megvan, már lassan 8 hónapja az utána képre gyúrok, közben pedig php-t és webfejlesztést, valamint marketinget tanulgatok:)

amúgy ha ráguglizol főleg angol nyelven rengeteg ilyet csinálnak rengetegen és 7milliárd emberből biztosan van sok hülye akinek van rá 5-20 dollárja... vagy ott az a magyar fickó, aki a hogyan csajozzunk meg hasonló retardált hülye semmitmondó könyveket írja, a youtubos marketinges előadásai alapján ő sem él rosszul, csak rá kell érezni a dolog ízére...

2013. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy van egy magyar srác, ilyen internetes munkás, amúgy semmi hasznos infót, de mégis okosságokat tartalmazó ebookot írt... igaz az ebookban minden ami le van írva 5 perc alatt összeszedhető a neten, de mivel pontosan azt árulja amit elad, így hiába félig meddig átverés nemigen lehet belekötni, amúgy én megvettem ezt a "könyvet" 11000huf ért, jó nagy hülye voltam, de érdekességképpen a számlán ott volt a számlázó program neve, rákerestem és ami sorszámot ad a progi, az sorrendben állítja elő a számlákat a sorszám szerint pedig én voltam a 811edik idióta magyar aki bedőlt és megrendelte a könyvet... egy 10milliós országban 811 nem tűnik soknak, de 811*11000= majdnem 9millió... igaz abból még lejön az adó, de akkor is... szerintem nyugodtan próbáld meg, de ha lehet ne magyarokat húzz le, szegényeknek így is vacakul áll, nem kell átverni őket... koncentrálj te is a sok hülye angolra:)
2013. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!