Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyújtás sérülési kockázatok?

Nyújtás sérülési kockázatok?

Figyelt kérdés
Nagy mértékű nyújtásba kezdek mivel nagyon merev vagyok. A fokozatosság él a nyújtásomba de ha már megfelelően benyújtottam csinálhatom erősen? Hogy fájjon minél jobban? Egyáltalán többet ér, gyorsabban haladnék? Vagy van ennek sérülési kockázata?

2013. júl. 27. 19:29
 1/7 anonim válasza:
Épp jókor járok erre :D van!!! Ma nyújtottam 20 percet, majd úgy döntöttem hogy megpróbálom a lábkihúzást állva, merthogyénmár olyan pro vagyok... Na úgy sikerült meghúznom ezzel hogy azthittem helyben elszakadtam.. Vigyázz nagyon!!!! Elés használj bemelegítőkrémet, én személy szerint az Ice Power melegítőt ajánlom, árban is reális.. Sokkal kissebb a kockázata, hogy meghúzhatod magad(és akkor aztán hetekig nem tudsz nyújtani)
2013. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha :D te az a lábkihúzás ilyen hirtelen mozdulat nem? én csak nyomom magam előre hogy elérjem a bokám és fáj meg húzódik azt is óvatosan vagy lehet nyomni?
2013. júl. 27. 20:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg az hogy csak úgy reggel felkelek és elkezdek nyújtani az jó? Vagy napközbe 1 órákat? pl: reggel 10 kor utána 1 kor 4 kor meg este egyet :)
2013. júl. 27. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Előtte mindig be kell melegíteni! Ez nagyon fontos!!!
2013. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meglesz! :) de nyomhatom fájdalmig?
2013. júl. 28. 02:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom biztosra, hogy csináld! DE én ebben a videóba--> http://www.youtube.com/watch?v=jO84APlNN9s amit a srác mutat 4:15-nél, hogy segítsünk rá kézzel a nyújtásra, azt megcsináltam mert nem tudtam rendesen kinyújtani a lábam! Másnap nagyon fájt hátul a combom, de azóta akár mikor megcsinálom a kezem segítsége nélkül! :)
2013. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 3 asra valaki!!!:)
2013. júl. 29. 01:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!