Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttól feszesedne,...

Milyen sporttól feszesedne, nőne a mellem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, normál méretekkel rendelkezem ( 75/c ) de valamivel nagyobbat szeretnek. Leginkább azt szeretném elérni hogy feszesebbek legyenek a melleim, hirtelen nőtt meg és ez megviselte a bőröm/izmaim, pedig még fiatal vagyok.

2013. júl. 1. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor teheted legyél melltartó nélkül: [link]
2013. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kondizol és mellizomra is edzel,akkor feszesebb lesz.

Nőni csak magától fog..

2013. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sporttol inkabb elfogy a cicid, mint feszesedne ... viszont a plasztika csodakra kepes.
2013. júl. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem hiszem, hogy sporttól bárki is fogyna.


Minél tónusosabb, nagyobb a mellizom annál jobban előre nyomja a mell szövetét. Azaz, jah.


Tehát edzeni kell mellizomra. Milyen sport? Hát a sportok ritkán szólnak arról, hogy a melledet erősítsd. A testépítésben fontos a mellizom edzése is, úszók is dolgoztatják rendesen ezt az izmot, de ha fekvőtámaszokat nyomsz azokkal is tudod terhelni valamennyire.

2013. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha valaki nem sportolt eddig és elkezd, akkor több kalóriát éget a szervezete, és akkor beindul a zsírégetés, nem? és a nőknek általában akkor a mellük fogy leghamarabb... vagy nem? na mindegy, nem értem... a mellizom felső részét kéne edzeni hogy tartása legyen a mellnek ugye? mert ugy vélem, és úgy hallottam hogy a mellen lévő zsír alatti részt hiába eddzük ha úgyis takarja a zsír, ilyen edzésre csak pasiknak van szükségük. és hallottam már azt is hogy mell alatt ha megnő az izom akkor megemeli a zsírt és így nagyobb lesz a mell.. de sztem ez hülyeség, ha belegondolok hogy elkezdek combra edzeni akkor izmosabb lesz a combom, tónusosabb, és a rajta lévő zsír nem lesz annyira látható.. (tudom, h a zsír nem alakul át, és nem tűnik el kardio meg diéta nélkül) de szerintem amit példát írtam az így van és a mellre is igaz.. egyébként láttam már neten labdával végzett gyakorlatokat mellizomra, kifejezetten nőknek, feszesítésre..
2013. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a sport - több kalóriaégetés - fogyás így működne, akkor nem lenne elhízott a lakosság nagyobbik fele. Szerintem. Nem lennének zsíros sportolók. De vannak, erre pedig az elhízás - táplálkozás összefüggést támogató elméletek adnak magyarázatot.
2013. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Esetleg mell- és hátizomra edzhetsz (jobb a tartásod, kicsit nagyobbnak hat), de a női mell állománya mirigyekből, zsírból és kötőszövetből áll, egyik sem kontraktilis, nem edzhető. (Nem véletlenül választják sportolónők is a szilikont, ha úgy alakul.)
2013. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amúgy a növés meg a feszesedés 2 külön dolog.. ha nő akk nem lesz feszes, csak a kicsi kerek mell szép és feszes.. a nagyobb megereszkedik a súlya miatt..
2013. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!