Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pankrációban ha nincs pontozás...

Kennymc kérdése:

Pankrációban ha nincs pontozás, stb, akkor hogy döntik el, ki nyer?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy ez be van szervezve előre, és így gyakorolják be a koreográfiát-azt ne mondd, hogy ezt nem tudtad, mármint hogy a pankráció nem igazi.


Illetve nem tudom, vannak-e rá fogadások, vagy ilyesmi, de el tudom képzelni, hogy mindkét emberre van egy alternatív befejezés, és esetleg valamilyen jelet adnak nekik, hogy melyikkel kéne lezárni a meccset.

2013. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ahogy az előző kolléga írta meg van rendezve az egész. Mint egy nagy show műsor.

Úgy döntik el, hogy ki nyer, hogy kinek van nagyobb szurkolótábora. Pl.: Dwayne Johnsont nagyon megkedvelték, így a nagyfőnökök úgy döntöttek, hogy ő fog nyerni.

2013. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy show, csak gondoltam, ha tényleg 'sport', akkor teljesitményre menne a 'meccs'.
2013. jún. 28. 14:32
 4/5 A kérdező kommentje:
2 percnél még sose tudtam tovább nézni, sajnos ezért nem tudtam róla ennyit.
2013. jún. 28. 14:33
 5/5 (WWE) Edge-fan Dóri válasza:
Hát a rendes meccseken általában vagy tussal vagy feladással vagy kiszámolással döntik el. A nagy eseményeken pl.: TLC (Tables, ladders, chairs) (Asztalok, létrák, székek) ott úgy hogy fognak egy létrát és fel kell mászni az övért. Ugyanígy van a sima létra meccseken. Remélem azért segítettem. De ez mind meg van szervezve :D
2013. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!