Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Airsoft fegyvereknél a Gas...

Az Airsoft fegyvereknél a Gas vagy az AEG jobb, és miért? Mik a főbb különbségek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát árban külöböznek az aeg fegyverek viszonylag olcsobbak de a green gasos airsoft fegyverek jobban hasonlitanak az igazihoz mert a felhúzókar visszacsapodik egy kicsit én inkább a green gasosokat ajánlom mert azért az élményt meg kell fizetni .
2013. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
de mondjuk a gázos fegyverek annyiba szarok hogy töltögetni kell őket gázzal és annak is van külön ára
2013. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És a GBB vagy az EBB jobb?
2013. jún. 29. 21:41
 4/17 anonim ***** válasza:
a szánhátrasiklosra gondolsz ??
2013. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen arra. És abban az elektromos vagy a gázos a jobb?
2013. júl. 1. 08:45
 6/17 anonim ***** válasza:
hát abban viszont az elektromos jobb legalábbis tapasztalataim szerint. mert van egy elektromos glock pisztolyom huszonötezer ft volt sztem nagyon megérte amilyen gyakran használom.egyik havernak aki airsoftozik velem annak ugyanijen pisztolya van csak gázosban és csak a gond van vele én azért nem ajánlom a gázos airsoftokat mert sok benne a mehanika.meg amilyen drágák a gázos pisztolyok (de akad bennük olcsobb is) abbol az árbol amiből gázos pisztolyt veszel annyiért veszel egy elsődleges elektromos fegyvert is.(vagy fédőfelszerelést ha még nincs) ha még vlami kérdésed van airsofttal kapcsolatba biztos tudok rá választ adni :)
2013. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nincs több kérdésem.Csak mindent meg akartam tudni, hogy ne hogy rosszat vegyek. Végül egy ilyen MP5-re esett a választásom! :D [link]

2013. júl. 1. 13:20
 8/17 anonim ***** válasza:
jo kis fegyver
2013. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egy utolsó kérdés! :D

Ezt minden magyar airsoft bolt meg tudja rendelni?

2013. júl. 1. 14:13
 10/17 anonim ***** válasza:
hát nemtudom hogy egy cég megrendel e igy fegyvert általában ugy szokott lenni hogy több külföldi azisoft cégtöl rendelnek. arra is kicsi az esély hogy pont ugyanez a fegyver van.mindenképen mp 5 kell?? utánanézek
2013. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!