Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen pokoli melegben hogyan...

Ilyen pokoli melegben hogyan tornáztok?

Figyelt kérdés
Én már attol is rosszul vagyok, ha meg kell mozdulnom ebben a melegben. Nem még sportoljak a 40 fokos szobaban. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. jún. 17. 22:02
 1/8 anonim válasza:
Én fél órája jöttem be a futásból, előtte ittam vizet (1 decit kb.) és futottam. Nem is törődtem vele, hogy ilyen meleg van. És tudod mi ebbe a jó? Hogy ilyenkor 2x jobban izzadok, mint pl. télen szóval csak jól járok! :)
2013. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 28-30 fokig bírom a hőséget, akár kint akár bent. De a felett már végem van.

Ma még jól bírtam, én alapból késő délután tornázok itt a szobába, aztán futni általában este fele szoktam vagy kora reggel, attól függ mikor, hogy érek rá.

Én ilyenkor este szoktam futni menni többnyire. Úgy este 9 körül. Akkor már nyugis kint minden, kitudok menni a rétre is, mert csak ott van olyan földes út ahol normálisan lehet futni, az aszfalt meg nem a legegészségesebb, és jobban terheli a térdem is, mert tapasztaltam.

A réten jobban szeretek futni, mert senki nem lát, és akkor ha még ilyenkor is van 25 fok akkor nagyon melegem van olyankor, és akkor nagyon lengén öltözök.

Régebben tornadresszbe futottam, ebbe a fényes anyagúba, mert nagyon jól szellőzik, jobb mint a pamut cucc, jobban elpárolog az izzadtság rólam, és futás közbe hűsít is, pont kellemes.

Persze itt az utcán még póló, nadrágban vagyok. De ha mezőre érek akkor leveszem és csak dresszbe vagyok. Könnyebb is benne mozogni. 18 éves vagyok ugyan de nem fog minden ember ott megbámulni mert már sötét is van meg így jobb.

Persze ha nincs tiszta dresszem és időm sincs kimosni akkor kicsivel bátrabb vagyok, akkor vagy bikinibe futok, de ha nagyon sötét van már, mert volt amikor 11 körül mentem kocogni akkor meztelenül is szoktam, de azt csak akkor ha nem olyan nagy a susnyás.

Próbáld ki a tornadresszt tornához, főleg futásra, egy eldugott helyen a kutya nem fog látni, sötétbe meg főleg, nagyon jó érzés benne hidd el nekem. Pedig lány vagyok, utáltam az iskolába, de ha egyedül viselem nem zavar, meg most sem mert nem az a hagyományos van, hanem minőségi dresszem van.

2013. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj a körülményekkel! Legalábbis próbáld meg...

Képzeld ma is tornáztam, de el van törve a lábam (gipsz alatt NAGYON melege van a lábnak), de nem adom fel !

Ülve, fekve amit tudok azt csinálom, mert minimálisat akarok visszaesni!

2013. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2# elmehetek veled futni ? :)

3# -as voltam...

2013. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én pl félmesztelenül. inkább a hőség, mint a hideg...
2013. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atika válasza:
47%
Szia kettes.Elmennék ma este veled futni. Tudtad hogy a sex jobban égeti a kalóriákat? Párosíthatnánk a kettőt együtt:)
2013. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
47%
Lemegyek a terembe és edzek. Sima ügy. Am nem tom a futást meg a hasizmozást meg ezeket mér hívják "tornának". nekem a torna az korlát, gyűrű, nyújtó stb. meg szaltók megy ilyenek :D am sztem ha igazán akarsz edzeni, akk le kell szarni a meleget :D
2013. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Testedzés, kardió, kondi, torna, aerob, anaerob, testmozgás, sportolás.... sorolhatnám. Nem mindegy, hogy minek hívjuk. Ki ezt végzi, ki azt.

De amúgy igen, igazad van. A 40 fokos szobában fogok mozogni, majd ha rosszul leszek, akkor legalább tudom, hogy jól csináltam. Vagy nem.

2013. jún. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!