Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mien tipusú cross motort...

Mien tipusú cross motort ajanlotok erdőre? Pályára nem használnám. Talaltam 1-2 tipust de pályamotorok szoval dugòzni kell mindig ezert azt nem akarok

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ez az!

A fullcrossokkal bizony rengeteget kell törődni, sőt aki komolyan veszi (és minél komolyabb gépe van), az bizony 20 üzemóránként majdnem teljesen felújítja, és az a helyzet, hogy a kifejezetten versenygépek ezt igénylik is.

Ha te erdőbe, terepre akarod, nem pedig pályára, akkor neked sokkal inkább egy enduro kategóriájú motor kell, azzal sokat elmehetsz úgy, h hozzá se nyúlsz. Nekem ugyan erre a célra a cross mellett volt egy Yamaha endurom, kb 2 évig se nyúltam hozzá, és ment mint a vaddisznó ...

Crosst tehát semmiképpen se ajánlok, ha erre kell, de mondd azt a pár típust, kíváncsi lennék rájuk!

2013. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jelenleg endurom van egy Honda xl 200 as de valami erősebb kéne
2013. máj. 31. 08:54
 3/3 A kérdező kommentje:
es endurobol v mi jó erős tipust tudtok mondani?
2013. máj. 31. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!