Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy hátrány az életben, hogy...

Nagy hátrány az életben, hogy nem szeretek és nem is megy jól nekem a sportolás meg az edzés?

Figyelt kérdés
Mindig elhatározom azt, hogy elkezdek keményen sportolni meg edzeni, hogy jobban nézzek ki és egészségesebb legyek, de sosincs belőle semmi. Nagyon hamar kifáradok és olyankor inkább hagyom a fenébe az egészet. Nem olyan rég kb 5 hónapja még 100 kg körül voltam, leadtam kb 13 kilót, hogy kevesebbet ettem mostanában napi 2-szer eszek, és futottam de egy nap kb 500 métert meg ha megy akkor 1 km-t. Mostanában minden nap futok, de ugyérzem egyre kevesebbet tudok és hamarabb kifáradok. Elakartam kezdeni fekvőtámaszozni, de annál még rosszabb helyzet.
2013. máj. 27. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2013. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Súlyfelesleggel naná, hogy hamar kifáradsz - talán előbb még diétáznod kéne, utána belefogni a sportba.

(kezdetnek vegyél vagy kérj kölcsön egy kutyát és sétálj/kirándulj vele)

Meg ugye az sem mindegy, milyen sport...

Találd meg a hozzád illőt - és meglátod, szeretni fogod.

2013. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én igazábol sétálni szeretek legjobban megállás nélkül tudok több kilométereket, hogy nem fáradok el. De a futástol már kb 100 méter után érzem a fáradságot.
2013. máj. 27. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor a túrázást pl. Neked találták ki. :)

(kezdd el a Kék Túrát)

2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MrPifta ***** válasza:
vagy egyszerűen fogadd el, hogy a medvék szebbek mint az izompacsirták. Csúnya a sovány ember!
2013. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!