Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kislányt illetve magamat...

Kislányt illetve magamat spárgázni tanítani?

Figyelt kérdés
[link] Milyen lépésekkel lehet egy kislányt spárgázni tanítani? Mindenféleképpen ritmikus sport gimnasztikára kell járnia? Hány éves kortól? Én 27 éves leszek, én is meg tudnám még csinálni? Hogyan kezdjek neki? Nem szakadok szét ott lent? :)

2013. máj. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mehet tornára is
2013. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ált iskolában tanultam meg magamtól, majd azon gondolkodtam h lehetne ezt kamatoztatni.

karatézni kezdtem majd ezzel meg is alapoztam az életem.

mind a mai napig meg tudom csinálni az angol és francia spárgát is.

35F

2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha csak annyi a dolog, hogy spárgázni tudjon, azt otthon is meg tudja tanulni. De én is inkább a tornát javaslom.Ott legalább kipróbálhatja a gerendát, felemás korlátot stb. is.

Szerintem sosincs késő. Ha viszont eddig szinte sosem nyújtottál, akkor valószínűleg nagyon sokára fog menni. Kb. 1 hónap mire a rendes spárgás meg lesz. De meg tudod csinálni! Ami a képen van, ahhoz viszont egyedül kevés leszel. Legalább egy segítő kéne, de ha nem muszáj akkor ezt inkább ne gyakorold. ha később nem nyújtasz eleget, akkor komoly következményei lehetnek. Persze a sima spárga még mehet. Sok sikert. ;)

2013. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ritmikus gimnasztika nem pedig ritmikus sport gimnasztika. Rengeteg hajlékonyságot igénylő sport van. Pl. torna, műkorcsolya vagy balett. Ezekre simán lehet menni 3 éves kortól. Kérdés, hogy a gyerek is csinálná vagy csak te erőlteted rá?

Én az otthoni eszetlen nyújtást nem ajánlom én évekig korcsolyáztam, tornáztam nemrég gondoltam, hogy nyújtók minden nap fél órát, most annyira fáj a lábam, hogy lépésnél is érzem. Nagyon nagyon könnyen meg lehet húzni, még akkor is ha tudod mit kell csinálni. Inkább menj le jógára vagy hasonló oktatásra.

2013. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!