Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek? (testépítés)

Szerintetek? (testépítés)

Figyelt kérdés

Van Danabol-om (Dianabol) 100 darab, tisztában vagyok a veszéllyel és pont azért kérdezem ezt. Igazából nem nagyon akarok hirtelen 5-10 kg-t felszedni.Ha úgy szedném hogy Hétfő,Kedd,Csütörtök,Péntek. (mivel ezeken a napokon edzek)

edzés előtt 1-et,és utána is 1-et be vennék,majd a kövi héten abszolútt nem,és újra az egész. Akkor az első kérdés.

1. Ígyis be következnének a nem kívánatos mellékhatások?

2.Lenne-e értelme így szedni? (vagy csak pazarlás)

Megismétlem nekem evvel nem az a célom hogy 5-10 kg-t feldobjak egy hét alatt...persze képletesen értem.

Hanem annyit.. hogy legalább dobjon egyet a teljesítményen. Evvel ezt el e tudom érni?

Ha nem..Akkor evvel mit érek el ha így szedem?

Légyszíves normálisak :)



#Hargainer
2013. máj. 16. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy Hardgainer vagyok,ezért szeretném. (kicsit el vagyok keseredve) étel az megy szépen :).
2013. máj. 16. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Nah figyelj, én nem akarlak lebeszélni erről, de azért nem hiszem hogy vágod te itt a dolgokat.:)

Kezdjük avval, hogy a danabol egy szar, tele van a piac hamisított árúval, főleg az ilyen 4200ft./100 DB os fosok.

Danabolból kéne napi több szem, azt hiszem valami 4, kivéve 1 szabadnapot lehet tartani, vasárnap. + érdemes többet edzeni, ha már szteroidozol, ha én szteroidoznék, úgy csinálnám, hogy legyen heti 3 edzés izomra, és legyen heti 3 erőemelő edzés, és egy szabadnap, amikor nincs szteroid. A másik, hogy a tablettát azért kell nagyobb dózisban szedni, mert hogyha szájon át viszed be, akkor azt alapból méregnek tekinti a szervezet, ezért a májad lebontja, evvel a kicsi dózissal csak a májadat terhelnéd, max felszednél pár kiló minőségtelen tömeget aztán ahogy elfogyna a "doppingod" le is dobnád. Meg hát kell valami ami védi a májat, vérkeringést, illetve egy orvos is kéne, ajánlok inkább rendes ampullás változatot, az ilyen szarokat cseszheted, meg minden kúra után természetes tesztoszteron fokozót, BCAA, glutamin, de ezek is csak minőségi szteroid mellett fognak rendesen működni.

Összegzem:

-orvos, aki kivizsgálja a mellékhatásokat, a tested reakcióját.

-normális, injekciós dopping, ami nem cseszi annyira a májat, meg nem kell rohadt nagy dózisban alkalmazni.

-étrend, edzés, kiegészítők NAGYON legyenek rendben, meg azt kifelejtettem hogy ha nem akarsz bőrrepedést akkor testápoló.

-meg olvass még pár száz oldalt a szteroidokról (nah jó, a pár 100 túlzás, de azért még kell tudás:))

-és mindez csak akkor ÉRNÉ meg, hogyha ebből élsz, élversenyző vagy, szerintem otthonra meg az utcára majdnem hogy felesleges, de ez csak az én álláspontom, és a te ügyeidbe nem fogom beleütni az orromat, de ismerd a mellékhatásokat...:D

U.I.: nem értek én sem a szteroidokhoz, úgyhogy azért te olvass róla picit többet, meg beszélgess okosabbakkal a témában, mielőtt belekezdenél.

2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah és pár szó a testalkatról még: A hardgainerek is lehetnek izmosak, és nem szabad elkeseredni, zabálni kell, és keményen edzeni, lehet hogy soha nem leszel te a legizmosabb a világon, vagy a kortársaid közül az osztályba, vagy lényegtelen hol, lehet nem is leszel nagy súlyokat megmozgató erőemelő, de mindig elmondhatod hogy keményen edzettél, keményebben mint sok kigyúrt állat, mert neked keményebben kellett edzened és mindent beletenned, hogy fejlődj. Egyébként hány kiló vagy, és mióta gyúrsz?
2013. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ilyen választ vártam :)
2013. máj. 16. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
mintha magamat látnám fiatal koromban ez a sok para uristen mellékhatás stb,aztán azok a baromságok amit a második mondott pff...szabadnap??mi a gec.inek??ilyen faságot nem halota m mér kéne szabadnap a vérben egyenletesen kel tartani a koncentrációt,ja a másik meg hogy attól félsz hogy 5-10kiló felmegy rád majd??szedjed bátran barátom majd meglátod 3kiló sem fog egy régi danától igen de amik most vannak a piacon azokkal semire nem mész,nekem ma már egy hét alatt elmegy a 100szem danabol amolyan kis kísérőnek de csak szurira alapozz kúrát nekem megy még melle deca trenbolon omna mellé még dana na így talán lehet fejlődni hidd el nekem önmagab a csicska dana lófazs mondom még a régi úgy ahogy de a mostaniak kevesek lesznek az meg h mellékhatás pff én is igy voltam vele régen meg mondtam h ja csak egy kurát csinálok az is stana lesz persze..mostmár leszarom mivan cs legyen nagynak kell lenni ennyi nem birom elviselni ha kicsi vagyok,amugy semi bajom nincs makk egészségesnek érzem magam az h belül mi van nem tudom a léyneg h én nem érzek semmi rosszat ez szamit mert ez határozza meg az életem napjait
2013. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!