Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti kétszer gyúrok karra,...

Ha heti kétszer gyúrok karra, lábra és combra, meg hasra, persze külön napokon akkor mennyire látszik meg egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol marad a hát,váll,mell ?

Nem lesz jó,mert nem pihennek eleget az izmok!

2013. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így kell:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell: 

[link]

 


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben: 

[link]

 


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni. 

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél: 

[link]

 

[link]

2013. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a karban benne van a váll meg a mell, bocsi kihagytam a hasnál annyira nem zavar ha nem létszik csak keményedjen a combom belső részén van egy kis felesleg azt szeretném izommá alakítani a karom meg nagyobb legyen, de nem szeretnék semmit szedni..
2013. máj. 13. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsírból nem lesz izom. Helyi zsírégetés sincs.
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem tudom mennyire számít de kb 3 éve hagytam abba egy küzdősporot ( judo ) amit 3 évig űztem. A vállaim pedig elég szélesek a csontom miatt, de a karom kicsinek tartom..
2013. máj. 13. 22:01
 6/7 A kérdező kommentje:
a hasamon is van egy kis felesleg de izmos de nem olyan full kemény, és én a hasnál most a keménység lenne a cél comnál pedig zsír eltüntetése..
2013. máj. 13. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és olyan sincs, hogy egyik helyről fogysz, másik helyen meg izmosodsz. A zsírleadáshoz kalória deficit kell, az izomnöveléshez pedig kalória plusz. Egyszerre nem megy.
2013. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!