Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez csunya?...

Lányok, szerintetek ez csunya? Képek lennt.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 9. 20:45
1 2 3
 11/25 Linkoln ***** válasza:

Nincs egyéb. Tömeget szedni, lehet hízással, amit esélyes hogy jelenleg genetikádból adódóan nem kell várni...

Vagy pedig tömegnövelő edzéssel, és étrendel.

Étrend az fix hogy kalória plusszban kell lenned, és minél több alapanyagot adni a szervezetnek amiből építeni tud, egézséges körülmények között, tehát figyelve a kaja párosításokra, és a vitaminokra, ásványokra is stb.


Mellé fegyencedzés: Egyenlőre sokat segít. Alapozni, kicsit formálni, pár kilót felszedni tökéletes.

Úszás ugyan erre ajó, alapozni, pár kilót, de sokkal nehezebb. Kevésbé gyors és hatékony. Nem annyira a tömegnövelésre késztetné a szervezetet. Valamint amint kicist megerősít, nem akarna tovább növelni. Ezzel a magassággal tényleg nem árt legalább 10 kiló. Amihez elég komoly erőfeszítés kellene. Ha komolyan érdekel, tenni kell.

Nincs szent grál, nincs olyan hogy eszel valami káposztalét és megizmosodsz.. :D Meg a hasadra raksz valami kütyüt...

Súlyzós edzés, alacsony ismétlésszámon, heti 3 alkalommal 1-1 órát minden izmot megedzeni...

Nincs más opció tényleg. Az ilyen hogy futás, csapatsportok csak minimálisan növelnek. Csak eleinte egy keveset.

Még ha látsz nagyobb darab focistát is az nem a focitól van. Genetika! Meg valószínűleg edz valamit.

Neked nincs olyan genetikád hogy egy kis focitól vagy valamitől felkapj 10 kiló tiszta izmot, hidd el, ezt látni akár egyetlen képen is.

2013. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Nincs egyéb. Tömeget szedni, lehet hízással, amit esélyes hogy jelenleg genetikádból adódóan nem kell várni..."


ezt a mondatodat nem értem :) Én kiskoromban nagyon dagi voltam,de ahogy elkezdtem sportolni [ foci] kapusként már megváltozott az alakom nagyon. Lehet h felsem tudok szedni már egy kis tömeget?

2013. máj. 10. 05:48
 13/25 Linkoln ***** válasza:

Nos ezt nem tudtam.. De továbbra is kétlem hogy könnyen hízhatnál pusztán kajától. De ez több dologtól függ.

1. Az hogy kiskorban nagyobb darab az ember serdüléskor elmulhat teljesen.

2. Attól hogy sportolsz még nem fogsz, kivétel ha a szervezeted nem hazsnálja fel a megemésztett energiát, és minuszban vagy annak ellenére hogy sokat eszel. Ez serdüélkor simán elképzelhető.

3. Ha sportolsz, és keveset eszel és ez tartós meg rendszeres sem valószínű hogy ilyen könnyűre fogysz. Ez inkább genetika. Megnyúltál, lefogytál, majd erősödsz folyamatosan. 25 körül már nem sok mindent fogsz érezni abból hogy nem hízol akkor sem ha sokat eszel.

HA viszont komoly diétán vagy és azért vagy ilyen könnyű akkor elnézést! De az elég ritka.


Hogy hízhatsz-e? Háát, nagyon nagyon sok kajával. Több mint valószínű hogy ha többet ennél csak úgy simán híznál 1-2kilót szépen lassan, majd pedig kiszarnád a felesleges kaját.. :D

Tömegeléskor az a más hogy akkor is kiszarod csak közben épít a szervezet a hasznos anyagokból neki kellő dolgokat.

2013. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul zabáljak mint az állat ? :D
2013. máj. 10. 10:55
 15/25 anonim válasza:
fel kéne szedned valamennyit és utána rágyúrni és tádámm kész a prof. kockás has!:DDD
2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Linkoln ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy kajálj mint állat. Csak azt hogy minuszba semmiképp se legyél. És azt hogy valószínűleg ha plusszban vagy sem fogsz hízni, de izmosodni sem amíg nem adsz a szervezetnek érvet.

Gyúrj, és egyél rendesen. Így izmot építhetsz. Ha csak a kaja megy akkor mindig annyi izmot épít a szervezet ha tud amennyi kell a plussz kilók mozgatásához. AMitől semmiképp sem leszel látványosabb, sőt...

Hájasodni nem akar éppeszű ember, semmi értelme.

2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy kajálj mint állat, mert nem csak a mennyiség a fontos, hanem hogy milyen tápanyagokból mennyit viszel be.Pl. amik fontosak: fehérje, szénhidrát, vitaminok, esetleg telítetlen zsírsavak és persze a víz.
2013. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 poiu ***** válasza:
Ezen sajnos az edzés nem segít. Ha nagyon zavar, kérdezd meg az orvosod.
2013. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

De engem nem zavar a beesés középen. Így kitudnám alakítani akár ? :D

[link]

2013. jún. 4. 21:15
 20/25 poiu ***** válasza:

Ez egy enyhének tűnő pectum excavatus. Van műtét, de ha nem zavar, jobb békénhagyni. Gyúrással nem tudod eltűntetni, de ha izmos vagy, nem ezt fogják nézni. Szerintem ez a reaálisabb cél:

[link]

Sok sikert.

2013. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!