Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg nem jók az otthoni...

Tényleg nem jók az otthoni mechanikus futópadok? Van valakinek ilyen, aki meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok futni eljárni,mert két kisgyerekkel vagyok itthon,egész nap egyedül,este már sötét van kint a faluban,múltkor is majdnem elütöttek!

Csak otthon tudnék futni,kitaláltam,hogy futógépet vennék. Csak mechanikusra lenne pénzem,használtan láttam néhányat,15-20 körül. Átolvastam a futógépekről szóló kérdéseket,válaszokat,és elbizonytalanodtam. Nem tudok konditerembe menni,és konditerembe való gépet sem venni!

tényleg tönkre teszi az ízületeket,térdeket,és nehéz használni mert nekem kell"hajtani"? kérem olyanok válaszoljanak,akiknek van vagy volt már ilyen gépük.

Van különbség a mágnesfékes és mechanikus között? Mert zen a két néven hirdetik őket. Melyik-melyik?


2009. szept. 29. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!